FİRMA ŞİKAYET ET

 
 
  SEKTÖRLER
 
 
  ONLINE SAYAÇ
  • Online: 2
  • Bugün Tekil: 53
  • Dün Tekil: 113
  • Dün Çoğul: 562
  • Toplam Tekil: 274469
  • Toplam Çoğul: 2904381
  • İp Adresiniz : 54.90.204.233
 

Değerli Kullanıcımız Aşağıdaki Forumdan Firmalar Kullanıcılar Hakkında Şikayetinizi Bildirebilirsiniz.

 

Mesajınız

 

Güvenlik Kodu Kodu Yenile

 
 

İsim Soyisim: veysel ASLAN

Konu: POLİS N
Şikayet:

İsim Soyisim: ozgul turan

Konu: ince topuk mazasi
Şikayet: Parmi iade etmiyolar

İsim Soyisim: Emrah ÜNAL

Konu: İnci Ayakkabı
Şikayet: Merhaba, inciden almış olduğum ayakkabıda soyulmalar ve deformeler olmaya başladı daha 1 ay geçtikten sonra ayakkabıyı geri firmaya götürdüğümde aldılar benden ve hiç bir işlem yapmadan beklettiler sonunda gelip kullanıcı hatası dediler sonradan öğrendim ki daha inceletmeye bile göndermemişler tekrar verdim ve bu sefer incelemeye gitti onlarda kullanıcı hatası dedi ama 1 aylık ayakkabı o kadar deforme oluyorsa bunlar ayakkabıcılığı bıraksın emin önündeki çakma ayakkabılar bile 3 4 ay sağlam kalıyo Rezil bir firma inci kesinlikle tavsiye etmiyorum ben yandım siz yanmayın arkadaşlar..

İsim Soyisim: Battleking

Konu: Gold Teknoloji ürünü göndermiyor, para iadesini de 20-25 günde yapıyor
Şikayet: 23.02.2018 tarihinde verdiğim sipariş 20 gündür gönderilmiyor. (sipariş no:57794362) Her iletişime geçtiğimde 2 güne kargoya verileceği söyleniyor. En son 13.032018 tarihinde aradım bugün kargoya verilecek dediler. Öğleden sonra temin edemiyoruz diye sms attılar. Tekrar aradım ücret iadesi yapın dedim, 20-25 gün sürer dediler. Yani temin edemedikleri ürün için 20 gün oyalayıp yaklaşık 45 gün parama alı koyuyorlar.

İsim Soyisim: Arzu Doğan

Konu: Ticarı islemler
Şikayet: Merhaba Calistigim firma Turkiye'de kurulmus olan LTD STI. Is bankasindan ticari hesap actirmak istedik. 15 gun sonra hukuk servisinden ilgili sube temsilcisine red edildigi bilgisi verilmis. Sebebi firma sahibi ve vekaleti olan kisinin Turkce bilmemesi oldugu gosterilmis. Cok anlamsiz bir durum milyonlarca yabanci hespa aciyor Tukrce bilmeden sirketiniz var vergi odeyip ticaret yapsanizda hesap actirilmamasi cok manidar. Firma sahipleri Iranli olmayip Avrupali, Amerikali ya da baska bir ulke vatandasi olsaydi herkese ayni kurali mi uygulardi, madem oyle neden ilk basvurularda tonla evrak toplayip aliyorsunuz. Sebep gostermek icin cok dusundunuz mu? Bankalar kuruluna mi kime bu durumu sikayet etmem gerekir. Bir Turk olarak ve kendilerinden ekmek parasi kazanan bir birey olarak hicap duydum ulkemden hem de o cok sevdigim bankamdam. selamlar

İsim Soyisim: ierkin

Konu: Bazı Firmalar Ayrıcalıklı
Şikayet: Eskiden Beri Güvenerek Yazdığım Bu Site Maalesef Bazı Kuruluşlar İçin Yazılan Şikayetleri Yayınlamıyor..

İsim Soyisim: ferat.yılmaz

Konu: Neden Yayınlanmadı
Şikayet: 25 Aralık 2015 Tarihinde 1000287807 Takip Numarası İle Bosh Ankastre Konulu Şikayetimi Yazmıştım Ama Hala Yayınlamadınız Acaba Neden Öğrenmek İstiyorum. İyi Çalışmalar.

İsim Soyisim: ugur.tas416

Konu: Şikayetlerimi Yayınlamıyor
Şikayet: Sikayetvar.com'da 2 gün önce n11.com ile ilgili şikayet açtım ve hala şikayetim yayına alınmadı. Diğer kullanıcıların şikayeti yayına alınırken benim şikayet hala redaksiyon aşamasında. N11.com'da ürün alırken sipariş ekranında site hata verdi ve sipariş gerçekleşmedi fakat kartımdan para çekildi. N11.com çekilmedi dedi bense bankadan belge aldım ve çekildiğine dair belgeleri Sikayetvar.com'da yayınlamak istedim ama hala yayına almadılar şikayeti. Sikayetvar.com'dan şikayetçiyim.

İsim Soyisim: aykut93

Konu: Şikayetimi Görmezden Geliyor
Şikayet: Şikayetimvar.Com Sitesi Türkcell İle İlgili Yapmış Olduğum Şikayeti Aynı Şikayeti Tekrarladığım Gerekçesiyle Yayınlamıyor. Şikayet Aynı Değil Metni Okumadan Karar Veriyorlar Demek Ki Yada Başka Bir Şey Var Da Biz Mi Bilmiyoruz

İsim Soyisim: SRTCDKNL

Konu: Şikayet Yayınlamama
Şikayet: Bir Tercüme Bürosundan Ödemelerimi Alamamaktaydım. Bu Nedenle Şikayet Verecek Site Aradım Ve Bulduğum Sitelere Yazdım. Fakat Www.Sikayetvar.Com Şikayetimi Saçma Gerekçelerle Red Etmektedir.İşveren Çalışan Arasına Girirlmemektedir Diyor. Şikayetimin Aynısını Sitede Bulmaktayım. Onunkine Giriliyorda Neden Benimkine Girilmiyor...Çifte Standart Uygulanmaktadır. Şikayetim Olduğu Firmayı Şikayet Edebilmeliyim. Kaldıki Sitede Aynı Şikayetin Örnekleri Mevcut.

İsim Soyisim: Harun_2016

Konu: Şikayet Edemezmişim
Şikayet: Sikayetvar.Com İşine Gelirse Yazıyı Yayınlıyor. Redaksiyon Aşamasında 1-2 Gün Bile Bekleyebilirsiniz. En Son Şikayetimi Büyük Bir İhtimalle Samsung Kurumsal Üyesinin Ricasıyla Yayınlamadı. Zaten Şikayet Varmış, Tekrar Olmazmış. Kullandıkları Dile Bakın. Reddedildi, Nasıl Bir Sözcük, Suçluyum Ben Kabul Ediyorum Mu Demeliyim? Hiç Bir Firmanın Bu Sözcüğü Kullanmasını Uygun Bulmuyorum. Uygun Bulunmadı, Zaten Yayında Olduğundan Yayınlanmadı Gibi Üslub Var.

İsim Soyisim: cagcag

Konu: Kendilerine yaptıkları ayrımcılık
Şikayet: Öncelikle sikayetim.com firmasını şu konuda tebrik ederim ki o da kendileri hakkında yapılan şikayetlerden en azından benim gördüğüm "1" : ) tane şikayetleri var. Ben sikayetvar.com sitesi hakkında şikayet açtığımda direk destek panosuna koydular ancak ben destek istemedim şikayet ettim mevcut bir sorunu. "Kısmen" çözseler bile bu süreci isteyenlerin okuması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü şikayet ettiğim firma hemen sorununu çözmüştü ve ben bunu düzeltmek isteyene kadar kaç yüz kişi okudu. Diğer yaşadığım sıkıntı ise bir firma hakkında şikayet açtım ancak reddedildi. Sebebi de "kişisel gerekçelerle yazılmış" olmasıymış. Ben şikayet ettiğim firmadan nasıl bir şey satın alabiliyorsam, hakkımı aramaya çalışıyorsam o firmanın da bana vermiş olduğu zararı dile getirmem neden site tarafından veto ediliyor.

İsim Soyisim: SerayOlcer

Konu: Şikayetim Var
Şikayet: Şikayetvar.com yetkilileri kendilerine gelen asılsız şikayetlerin cevaplarını yasal yollarla açıklamamıza rağmen sitelerinde asılsız şikayetler bulundurmaktadırlar.Ayrıca kurumumuzla ilişkisi olmayan şahısların şikayetlerini, şahsi hakaretlerini de kendilerine iletmemize rağmen ısrarla yayınlamaktadırlar. Kurumumuzda olmayan ve kurumumuzda varmış gibi yanlış şikayetlerde bulunan kişilere de yardım etmiş olmaktadırlar.Aracı olmak adına verilen telefon numarası ve kişi isimleri birbirini tutmuyor,zaten verilen numaraya da ulaşılamıyor.Ben de bu şikayet.var sitesinden şikayetçiyim.

İsim Soyisim: oral

Konu: Türk Telekom Mobil Veri Aldatmacası!
Şikayet: Annemin kullandığı 0-53*-4** 9* 9* numaralı kontörlü hattın aylık paketi 11 Mart 2018 saat 23:59'da biteceği için her ay yaptığımız gibi paketin otomatik yenilenmesi için 30 TL yükleme yaptık. Paket bitiş anında yani 12 Mart 2018, saat 00:00:44 (Türk Telekom'da yazan işlem saati) 'de mobil veri açık olduğu için paket yenilemesi yapmadan 29 TL ücretlendirme yapıldı. Yaklaşık 2 dakikalık bir mobil veri açık olmasından dolayı 29 TL'yi resmen aldılar hattımızdan, çağrı merkezine şikayette bulununca da hatalı kullanım, eğer o anda hattınızda 100 lira bile olsa çekerdik dediler... Bu iş bu kadar basit mi? Bu insanlar emekli maaşıyla geçinen insanlar...

İsim Soyisim: senem

Konu: Spotify Öğrenci Paketine Üye Olamamama Rağmen Hesabımdan Para Çekti!
Şikayet: 09.03.2018 Tarihinde Spotify öğrenci Premium kampanyasından yaralanmak istedim, öğrenci doğrulama kısmına kadar ilerledim. Ekranda daha ücret alınmadı tarzı bir yazı vardı. Öğrenci doğrulama ekranına beni yönlendirdiler tüm bilgilerimi doğru girmeme rağmen kabul edilmedi bende geri gelip tekrar öğrenci bilgilerimi doğrulamak istedim fakat aynı sayfaya ulaşamadım bende ulaşmak için tekrar o sayfaya kadar kart bilgilerimi doldurdum geldim. Sonradan mobil şubeye baktığımda iki işlem içinde 7'şer TL ücret alınmış olarak gözüküyor fakat ben Premium öğrenci paketine üye olamadım bilgilerimi kabul etmedi ve beni sistemden attı. Premium öğrenci paketine üye olamamama rağmen kredi kartımdan iki işlemde toplam 14 TL para çekilmiştir. Bu paranın en kısa sürede tarafıma iadesinin gerçekleştirilmesini talep ediyorum ve sizden en kısa zamanda cevap bekliyorum.

İsim Soyisim: sinem

Konu: Kitapyurdu.com Sipariş Durumunu Göremiyorum.
Şikayet: Kitapyurdu.com nasıl bir sitedir ya! Kitap aldım kitap elime geçmediği halde sayfanın hiçbir yerinde sipariş durumunu görebileceğim bir şey yok. Ayrıca şifremi değiştirebileceğim bir yerde yok. Ben göremiyorsam da biri yardım etsin lütfen.

İsim Soyisim: fatihn

Konu: Kuryenet'e Ulaşım Yok!
Şikayet: 622002903904 numaralı gönderimi acil gönderebilir misiniz size ulaştığım tek mecra burası malum müşteri temsilciniz yok 1 saat telefonda bekleniyor açılmıyor.

İsim Soyisim: rabia1

Konu: Abiyella (İnstagram) Abiyella (İnstagram) Elbiseyi İade Almıyor.
Şikayet: Ben elbise aldım fakat o kadar ince bir kumaş ki üründen memnun kalmadım. İade etmek istiyorum fakat iade yok deniliyor. Ona da tamam ama ben üründen memnun kalmadım, ben Trendyol'dan ya da başka siteden hep alışveriş yapıyorum. Onlarda sorun olmuyor hemen iade ediyorlar dikkate alırsanız çok sevinirim.

İsim Soyisim: buse12

Konu: Özcan Aydınlatma Yanlış Avize Gönderdi.
Şikayet: Özcan Aydınlatma'nın Şişhane şubesinden 2 adet avize aldım. Ürünlerin ikisinide yanlış gönderdiler. Ertesi gün değiştirmek için gittiğimizde 'biz size ürün güzel sarıp verdik, siz kablosunu sarmadan getirmişsiniz 'diyerek hem suçlu hem güçlü pozisyonuna düşmeye çalıştılar. Oradaki patronları dahil bizi tersledi. Kötü bir işletme. Müşteri mağduriyetini gidermeyi bırakın daha nasıl konuşacaklarını bilmiyorlar.

İsim Soyisim: serap

Konu: Max Factor Alerji Yapıyor.
Şikayet: Ürünlerde bu arada ekteki ürünler, tabi piyasada bu fiyatın çok üstü bir fiyata aldım.

İsim Soyisim: mehmet12

Konu: Sağlık Bakanlığı Kadirli Ağız Diş Sağlığı Merkezi Doktor Yerinde Yok.
Şikayet: Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yaşıyorum dün diş ağrımış randevu aldım bugüne 08:40'a randevu verdiler annem 65 yaş üstü Dr. M** Ç**'dan şikayetçiyim görev saatinde yerinde yok.
 
1
 
 
Kurumsal Firma Adresleri Yukarı Çık Çapası