SEKTÖRLER

Endüstriyel Ürünler / Endüstriyel MutfakGörüntülenme Sayısı 561

2. El Lokanta Malzemeleri Alım Satım

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Güneş Ticaret 2 El Lokanta Malzemeleri Firması Olarak Türkiyenin Her Yerinden 2. El Lokanta Malzemeleri Alıyor ve Türkiyenin Her Yerine 2. El Lokanta Malzemesi Satıyoruz.  Lokantanızın Malzemelerini Satmak veya Değiştirmek İstiyorsanız Firmamız İle İrtibata Geçebilirsiniz.

Satmak İstediğiniz Ürünlerinizi Esnaf Fiyatına Nakit Alıyoruz ve Satışını Yaptığımız 2. El Lokanta Malzemelerini Yetkil Servis Tarafından Kontrolleri Bakımı Yapıp Teslim Ediyoruz.

2. El Lokanta Malzemelerini Komple veya Tek Tek, Parça Parça, Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz ve Satıyoruz 0.542.507.57.91  

Firma Hizmet Tecrübesi

2. el lokanta malzemeleri almak ve 2.el lokanta malzemeleri satmak için firmamız Lokanta sektörünün önemli lokanta malzemeleri tedarik eden firmalarından biri haline dönüşmüştür. İş hacmi gün geçtikçe büyüyen 2. el lokanta malzemeleri pazarı, lokanta sahibi esnaf ve işletmecilere malzeme ve ekipmanlarını yenileme, elden çıkarma ya da tedarik etmede kolaylıklar, ekonomik ve kârlı fırsatlar sunan dinamik bir firmasıyız.

Güneş Ticaret lokanta malzemeleri firması olarak Türkiyenin her yerinden 2. el lokanta malzemeleri alıyor ve Türkiyenin her yerine 2. el lokanta malzemesi satıyoruz. Firmamız İstanbul ve çevresinde 2. el lokanta malzemeleri alanlar ve 2. el lokanta malzemeleri satanlar arasındaki en aktif ve dinamik firmalardan biridir.

Lokantanızı her hangi bir nedenle kapatıyor ve artık kullanmayacağınız malzemeleri elden çıkarmak istiyorsanız,  firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. 2. el lokanta malzemelerinizi komple ya da tek tek, parça parça, değerinde ve nakit olarak alıyoruz. Eğer yeni bir restaurant, cafe, lokanta, ocakbaşı, otel, büfe, steakhouse ya da bir pastane açıyorsanız, ihtiyacınız olan her çeşit ikinci el lokanta malzeme ve ekipmanını temin ediyoruz.

Firma Referanslar

2.el Lokanta Malzemeleri
2.el Lokanta Malzemeleri Alanlar
2.el Lokanta Malzemeleri Satanlar
Lokanta Malzemeleri Alan Yerler
Lokanta Malzemeleri Satan Yerler
İkinci el lokanta mutfak ekipmanları

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap