SEKTÖRLER

/Görüntülenme Sayısı 450

3D Mimari Ofisi

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

3D MİMARİ OFİSİ, 3 boyutlu mimari tasarım ve uygulama alanında, yaratıcı ekibiyle, gerçeğe en yakın görsel sunumlar ve kaliteli uygulamalar ile hizmet vermektedir. 10 yıllık geçmişinde, yaklaşık 900 projede yurt içi ve yurt dışı çalışmalarında bulunmuştur.

İç mekan, dış cephe, konut projeleri, sosyal tesisler, mağaza, fuar stantları, ürün, mobilya tasarımları ve katalog çalışmaları gibi pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Direk hizmet dışında, diğer mimari ofislere de destek vermektedir.

Müşterinin isteği çok önemlidir, bu nedenle müşteri ile fikir alış verişi çerçevesinde sürdürülen çalışmalarda profesyonel tasarım ekibinin yaratıcı fikirleri ve proje bitimi sonrası hizmetler ile müşteriye yüksek kalite ve güvenilir hizmet sunmak 3d mimari ofisinin misyonudur. Kendi sektöründe oluşturduğu profesyonel, güvenilir ve kaliteli proje çalışmaları ile teknolojideki güncel ilerlemeleri takip ederek, tasarım alanında her geçen gün kendini daha da yenileyerek, özgün ve profesyonel çalışmalarıyla sektörde ilk sıralarda yer almak ise vizyonudur.

Firma Hizmet Tecrübesi

Hizmetlerimiz

– 3D Modelleme. – Dış Cephe ve İç Mekan Tasarımı – Render – 3D Animasyon – Post production

Firma Referanslar

Artı Standart Mimarlık
ICA 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu
Ata Mimarlık
Joyce D. Silverman İnteriors
New Mood Design
Paris K Design
BCCM Construction Group
PMTA Mimarlık
ECARCH Mimarlık
Artstyle
MLK İnşaat
CYD Design
2311 Mimarlık
Boytorun Architects
Metex Mimarlık
CC Yapi Mimarlık
İO Yapı
Decorra Mimarlık

Firma - [ 3D Mimari Ofisi ]

3D Mimari Ofisi , / olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan 3D Mimari Ofisi , / dir. ilçesinde / arandığında 3D Mimari Ofisi , / olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde / için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. 3D Mimari Ofisi telefon numarası: 05327051403 den de ulaşabilirsiniz. da / için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


3D Mimari Ofisi hakkında ki iletişim bilgilerine, / hakkında ki bilgilere ve varsa 3D Mimari Ofisi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. 3D Mimari Ofisi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan 3D Mimari Ofisi için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi 3D Mimari Ofisi için yol tarifi de alabilirsiniz. da / arayanlar için / nasıl giderim, / nerede, / yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak 3D Mimari Ofisi firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


3D Mimari Ofisi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? 3D Mimari Ofisi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 3D Mimari Ofisi sosyal medya hesapları varsa da bulunan / için 3D Mimari Ofisi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları 3D Mimari Ofisi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


3D Mimari Ofisi sosyal medya hesapları bulunmuyorsa / hakkında bilgi almak için 3D Mimari Ofisi telefon numarası üzerinden yada 3D Mimari Ofisi adresinden / konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap