SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / Web TasarımGörüntülenme Sayısı 789

Acarnet Bilişim Teknolojileri

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Bilişim sektöründe 2004’den beri hizmet veren Acarnet Bilişim Teknolijileri her geçen gün profesyonel ekip ve kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Temel prensibi müşterisine en iyi hizmeti sunmak ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır.Sürekli değişen ve gelişen pazarda Acarnet, sektörün ihtiyaçlarını analiz edip her müşterisine farklı çözümler sunmaktadır.İşletmelere inovatif, kalıcı çözümler sunarak kurumların değişime adapte olup ve bu süreci yönetmelerine yardımcı olmaktadır. Bunu yaparken de işletmelerin karşılaşacağı maliyeti minimum, karşılaşacağı zaman dilimini de en aza çekmeye özen göstermektedir.

Acarnet profesyonel ekip ve kadrosunu her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca çalışanları sistematik olarak mesleki ve, kişisel anlamada eğitimlere tabi tutmaktadır.

Vizyonumuz

Bilişim teknolijilerin de yılların verdiği bilgi birikimini profesyonel hizmet anlayışıyla harmanlayarak, kurum ve kuruluşlara en iyi çözümü sunmak. Sürekli değişen ve gelişen sektör oyuncularına en iyiyi ve kaliteyi sunmak için rakipleri arasında bilinirliğini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz

Yenilikçi ve müşteri odaklı anlayışımızla yurtiçi ve yurtdışı sektörlerdeki ihtiyaçlara en iyi çözümleri sunarak, teknoloji ve iletişimi en etkin kullanıp, müşterimize kurumsal kimlik kazandırmak.

Standartlarımız Müşteri Odaklı

Müşterimizin sektörünü iyi analiz ederek ona en uygun gelebilecek çözümü üretmeye çalışırız. Müşteri memnuniyetini sağlamak için her türlü çabayı gösteririz.

Fiyat Politikamız

Sektörlerin farklı ihtiyaçlarına göre oluşturduğumuz standart ve şeffaf fiyat politikamızla her müşterimize aynı fiyat yaklaşımını sergileriz.

Sektöre Bakış

Hedef sektörünüzde bulunan kitleleri etkileyebilecek ve belirlediğimiz amaç ve plan doğrultusunda hareket etmek.

Estetik

Tasarımlarımızı estetik bir bakış açısıyla harmanlayarak hedef kitleyle bütünleştirmek.

Disiplin, Sorumluluk ve İş Anlayışı

Her müşterimize aynı disiplin ve iş anlayışı ile yaklaşarak onlara daha yakın, düşüncelere saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip yaklaşım sergilemek.

Yaratıcılık

Her müşterimizin sektörde farklılık yaratması için teknolojiyi, tasarımı en iyi kullanarak hizmet vermek.

Sürecin Her Safhasında

Hizmet verdiğimiz müşterimize sürekli bir birliktelik ve gelişimiyle yola devam etmek.

Strateji

Yürüttüğümüz projeleri mükemmele ulaştırmak. Orta ve uzun vadede iyi başarılara imza atmak.

Firma Hizmet Tecrübesi

Web Tasarım, Yazılım, Google,  Facebook, İnstagram, Sosyal Medya Reklamları, Seo, 

Firma Referanslar

Trt
Esenyurt Üniversitesi
Gelişim Üniversitesi
Hm
Rossman
Adidas
Bimeks vs.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap