image
Reklam
Duranlar Nakliyat

Bergama Açık Hava Sineması

Bergama Açık Hava Sineması , AÇIK HAVA SİNEMASI olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Bergama ilçesinde olan Bergama Açık Hava SinemasıAÇIK HAVA SİNEMASI arandığında Bergama Açık Hava Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Ertuğrul, Cumhuriyet Cd. No:125, 35700 Bergama, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Bergama Açık Hava Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, AÇIK HAVA SİNEMASI hakkında ki bilgilere ve varsa Bergama Açık Hava Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bergama Açık Hava Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Bergama Açık Hava Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Bergama Açık Hava Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bergama Açık Hava Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan AÇIK HAVA SİNEMASI için Bergama Açık Hava Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Bergama Açık Hava Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul