image
Reklam
Martı Halı Yıkama

İstanbul Sahil Açık Hava Sineması

İstanbul Sahil Açık Hava Sineması , AÇIK HAVA SİNEMASI olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Beylikdüzü ilçesinde olan İstanbul Sahil Açık Hava SinemasıAÇIK HAVA SİNEMASI arandığında İstanbul Sahil Açık Hava Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Gürpınar mah, 34500 Beylikdüzü, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sahil Açık Hava Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, AÇIK HAVA SİNEMASI hakkında ki bilgilere ve varsa İstanbul Sahil Açık Hava Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. İstanbul Sahil Açık Hava Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sahil Açık Hava Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? İstanbul Sahil Açık Hava Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İstanbul Sahil Açık Hava Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan AÇIK HAVA SİNEMASI için İstanbul Sahil Açık Hava Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları İstanbul Sahil Açık Hava Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur