image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Osm

Osm , ACİL DURUM EĞİTİM OKULU olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Karşıyaka ilçesinde olan OsmACİL DURUM EĞİTİM OKULU arandığında Osm için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://osmcevre.com, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Goncalar, 6028. Sk. No:26, 35560 Karşıyaka, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Osm hakkında ki iletişim bilgilerine, ACİL DURUM EĞİTİM OKULU hakkında ki bilgilere ve varsa Osm fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Osm konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Osm mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Osm iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Osm sosyal medya hesapları varsa da bulunan ACİL DURUM EĞİTİM OKULU için Osm sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Osm sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul