image
Reklam
Ümraniye Sanat Kursu

Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi

Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi , ACİL SERVİS olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Bornova ilçesinde olan Acil Servis - Ege Üniversitesi HastanesiACİL SERVİS arandığında Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://egehastane.ege.edu.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Tıp Anabilim Dalı, 35100 Bornova, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, ACİL SERVİS hakkında ki bilgilere ve varsa Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan ACİL SERVİS için Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Acil Servis - Ege Üniversitesi Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul