image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Çocuk Acil Servisi

Çocuk Acil Servisi , ACİL SERVİS olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Bornova ilçesinde olan Çocuk Acil ServisiACİL SERVİS arandığında Çocuk Acil Servisi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://egehastane.ege.edu.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Kazımdirik, Ege Ünv. Hst. No:9, 35100 Bornova, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuk Acil Servisi hakkında ki iletişim bilgilerine, ACİL SERVİS hakkında ki bilgilere ve varsa Çocuk Acil Servisi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Çocuk Acil Servisi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuk Acil Servisi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Çocuk Acil Servisi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Çocuk Acil Servisi sosyal medya hesapları varsa da bulunan ACİL SERVİS için Çocuk Acil Servisi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Çocuk Acil Servisi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul