image
AİLE HEKİMİ

Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi

( Oy Sayısı: 0 )
Reklam
Yer Moda

Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi

Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi , AİLE HEKİMİ olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Buca ilçesinde olan Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı MerkeziAİLE HEKİMİ arandığında Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://saglik.gov.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Kuruçeşme Mah., Dokuz Eylül Üniversitesi Kaynaklar Yerleşkesi, 35390 Buca, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, AİLE HEKİMİ hakkında ki bilgilere ve varsa Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan AİLE HEKİMİ için Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur