Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Akademi Sıhhi Tesisat | Tesisatçı

Akademi Sıhhi Tesisat firması, Trabzon / Yomra ilçesinde ki Pelitli, Rize Cd. Çiçek Apt. No:3, 61000 adresindedir. Trabzon 'da Tesisatçı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 904623414805
Akademi Sıhhi Tesisat - Yomra Trabzon - Tesisatçı
Kategoriler
Akademi Sıhhi Tesisat

[ Görüntülenme Sayısı 0 ]

Firma Adı:
Akademi Sıhhi Tesisat
Kategori:
Tesisatçı
Telefon:
904623414805
Adres:
Pelitli, Rize Cd. Çiçek Apt. No:3, 61000 Yomra, Trabzon
İlçe / İL:
Yomra, Trabzon
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Akademi Sıhhi Tesisat

Akademi Sıhhi Tesisat , Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Trabzon ilinde Yomra ilçesinde olan Akademi Sıhhi TesisatTesisatçı arandığında Akademi Sıhhi Tesisat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 904623414805 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Pelitli, Rize Cd. Çiçek Apt. No:3, 61000 Yomra, Trabzon ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Akademi Sıhhi Tesisat hakkında ki iletişim bilgilerine, Tesisatçı hakkında ki bilgilere ve varsa Akademi Sıhhi Tesisat fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Akademi Sıhhi Tesisat konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Akademi Sıhhi Tesisat mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Akademi Sıhhi Tesisat iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Akademi Sıhhi Tesisat sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tesisatçı için Akademi Sıhhi Tesisat sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Akademi Sıhhi Tesisat sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)