SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / DanışmanlıkGörüntülenme Sayısı 120

Akreditif Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Galeri

Firma Hakkında

Akreditif Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri, Özgür Eker (CDCS) tarafından 2009 yılında İzmir'de kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar özellikle ihracat yapan firmalara akreditif danışmanlık hizmeti vermektedir. 

İhracat Akreditif Danışmanlığı

İhracat akreditif danışmanlığı süreci taslak akreditif metninin veya açılmış olan akreditif metninin incelenmesi ile başlamaktadır ve aşağıdaki adımları kapsamaktadır.

Akreditif taslağının veya akreditif metninin incelenmesi. Akreditif metninde gerekli düzeltmelerin yapılması için müşteriye revize mektubunun sunulması. (İngilizce) Taslak belgelerin hazırlanması ve yükleme öncesinde müşteriye e-mail olarak iletilmesi Konşimento, menşe belgesi gibi belgelerin onaydan önce kontrol edilmesi, Tüm belgelerin son hallerinin bankaya ibraz edilmeden önce kontrol edilmesi, Akreditif işlemleri sonuçlanıp, ödeme alınıncaya kadar firmalara destek sağlanması. İthalat Akreditif Danışmanlığı

İthalat akreditif danışmanlığı hizmetimiz, ithalat aşamasında karşılaşacağınız çeşitli risklere karşı sizleri korumayı amaçlamaktadır.

İthalat akreditif danışmanlığı, ihracatçı firma ile satış sözleşmesinin imzalanmasının hemen akabinde başlamaktadır.

İthalat danışmanlık sürecinde verilen hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

İthalatı yapılacak ürünler için Türkiye gümrüğünde talep edilecek belgelerin tespit edilmesi, Akreditif metninin hazırlanması, Akreditifin banka tarafından açılmasını takiben ürünlerin ithalatının tamamlanmasına kadarki süreçte müşteriye akreditif ile ilgili her türlü desteğin sağlanması. Akreditif danışmanlık hizmetlerimiz çok iyi derecede İngilizce bilen CDCS sertifikalı uluslararası düzeyde yetkinliğini kanıtlamış akreditif uzmanlarınca sağlanmaktadır.

 

Firma Hizmet Tecrübesi

2009 yılında kurulan firmamız toplamda 450'nin üzerinde başarılı işlem gerçekleştirilmiştir. Vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları web sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşılmaktadır.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap