Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş.


SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 847

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş.

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Galeri

Firma Hakkında

Aksa Akustik Kurumsal Hakkımızda:

 2000 yılından bu yana sürekli artan bilgi ve deneyimimizle geliştirdiğimiz katma değerli çözüm anlayışımız ve müşterilerimizin bizlere olan güveni, firmamızı Ses Yalıtımı alanında lider konuma taşımıştır. 17 yıllık süre içerisinde bulunduğumuz bu noktaya varmak Aksa Akustik ekibi için uzun, yorucu ve bir o kadar da zevkli geçti. Bu başarının bir çok ses yalıtım firmasının içerisinde nasıl elde edildiğini kısaca özetlemek istedik.

 Kurulduğumuz tarihten bu yana başarının bilgiden ve bu bilgiyi doğru kullanarak sadece ürün satmak yerine değerli çözümler oluşturmaktan geçtiğini biliyorduk. Bunu gerçekleştirebilmek adına her şeyi satan ama hiçbir konuda gerçek anlamda uzmanlaşamayan bir firma olmamak bizim için doğru yol oldu. Bu sebeple Aksa Akustik kaliteli derin çözümler üretebilmek için sadece ve sadece Ses Yalıtım alanına odaklandı. 

Ürünlerimiz tamamen Sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. 

Firma Hizmet Tecrübesi

 Aksa Akustik Hizmetlerimiz:

 Akustik Yalıtım, Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme, Ses Yankısı Düzenleme, Ses İzolasyonu, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan Alanların Genel Yapımını Anahtar Teslim Çözüm Ortaklarımız ile ve Profesyonel Kadromuz ile uygulamalar Sunuyoruz.

Firma Referanslar

ses yalıtımı
ses
yalıtım
izolasyon
akustik izolasyonu
akustik ses izolasyon
akustik ses yalıtım
akustik kumaş paneli
seperatör. paravan
mantar şilte
Akustik Yalıtım
Akustik İzolasyon
Yankı Düzenleme
Ses Yankısı Düzenleme
Ses İzolasyonu
Ses Frekanslarının Ölçümü
Akustik Projelendirme
Akustik Tasarım
Ses ve Işıklandırma
Elektrik ve Elektronik Donanım

Firma - [ Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. ]

Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. , Yapı Sektörü / İnşaat dir. ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat arandığında Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. hakkında ki iletişim bilgilerine, Yapı Sektörü / İnşaat hakkında ki bilgilere ve varsa Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. için yol tarifi de alabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat arayanlar için Yapı Sektörü / İnşaat nasıl giderim, Yapı Sektörü / İnşaat nerede, Yapı Sektörü / İnşaat yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. sosyal medya hesapları varsa da bulunan Yapı Sektörü / İnşaat için Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Yapı Sektörü / İnşaat hakkında bilgi almak için Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. telefon numarası üzerinden yada Aksa Acoustıc Sound Insulatıon Materıals İç Ve Dış Ticaret A.ş. adresinden Yapı Sektörü / İnşaat konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap