SEKTÖRLER

Diğer / DiğerGörüntülenme Sayısı 704

Aksel Ecza Deposu

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Galeri

Firma Hakkında

HAKKIMIZDA

2011 yılında kurulan Aksel Ecza Deposu bir Selçuk Ecza Holding kuruluşudur.

Kurumumuz Kamu İhale Kanunu kapsamında ilan edilen ihalelere Türkiye genelinde katılmak sureti ile Üniversite Hastaneleri ile T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı tüm sağlık kuruluşlarına ilaç temini hizmetini vermek üzere faaliyet göstermektedir...

 

VİZYON ve MİSYON

Vizyonumuz,

Aksel Ecza Deposu’nun vizyonu, insan sağlığının esas alındığı sağlık sektöründe faaliyet göstermenin sorumluluğu ile, İhale Depoculuğu alanında en kaliteli hizmeti veren ecza deposu olmaktır. 

 

Misyonumuz,

Aksel Ecza Deposu’nun misyonu, Türkiye genelinde Üniversite Hastaneleri, Özel Hastaneler, T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı tüm sağlık kuruluşlarının ilaç ve serum ihtiyaçlarını, “İyi Dağıtım Metodu” ilkeleri kapsamında ve Kamu İhale Kanunu, mevzuatları çerçevesinde karşılamaktır.

 

DEĞERLER ve SORUMLULUKLAR

İnsana Saygı:

Aksel Ecza Deposu ırka, cinsiyete, dine, politik görüşe, sosyal statüye, yaşa ve diğer karakteristik özelliklere bakmaksızın her insan için eşitliğe ve onura saygı duyar.

 

Güven:

Aksel Ecza Deposu hizmet verdiği tüm kurum ve kuruluşlarla olan iş ilişkilerini karşılıklı güven ve saygıya dayalı bir biçimde sürdürmeye özen gösterir.

 

Etik:

Aksel Ecza Deposu çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile ilişkilerinde dürüst, saygılı davranmayı ve etik ilkelere sonuna kadar bağlı kalmayı taahhüt eder. Bu taahhüt şirketimizin yönetiliş biçimine yansır.

 

Sosyal Sorumluluklar:

Sağlık sektörünün bir parçası olarak insan sağlığına hizmet etmenin büyük sorumluluğunun bilinciyle; ülkemize, insanımıza ve çevreye verdiğimiz değeri, ürettiğimiz ve desteklediğimiz projelerle somutlaştırırız.

 

Çevresel Sürdürülebilirlik:

Çevresel sürdürülebilirlik günümüzde yüzleşmek zorunda kaldığımız en büyük sorunların başında gelir. Aksel Ecza Deposu işlerini yürütürken çevreye yaptığı etkiyi azaltmak için düşük maliyetli - enerji tasarrufu sağlayan alternatifler üretmeye çaba gösterir. Aksel Ecza Deposu tüm hizmet binalarında geri dönüşüm ve yaratıcı yeniden kullanım stratejileri ile atık üretimini azaltmaktadır. Şirketimiz karton kutu, ofis gereçleri, ambalaj kâğıdı gibi sarf malzemelerinin geri dönüşümüne destek vermeye çalışmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Sistemleri:

Aksel Ecza Deposu olarak müşterilerimizi hedeflerine başarıyla ulaştırmamızı sağlayan, iş süreçlerini üzerine inşa ettiğimiz, geniş kapsamlı, süreç odaklı, teknoloji tabanlı bir sistemimiz vardır.

 

Sertifikalar:

Aksel Ecza Deposu tüm endüstri tarafından benimsenen yönetim sistemi standardı ISO 9001:2008 ile ruhsatlandırılmıştır.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap