SEKTÖRLER

Arıtma ve Temizlik / ArıtmaGörüntülenme Sayısı 1398

Aktepe Grup

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

AKTEPE GROUP Mühendislik, Arıtma, Otomasyon Sistemleri & Danışmanlık Hizmetleri AKTEPE Grup teknolojiyi yakından takip eder. En düşük maliyetle ve en hızlı şekilde hizmet sunar. Böylece en iyi çözüm ortağınız olmaya hak kazanır. Bizimle bir iş yaptığınızda işleriniz yavaşlamaz, kesintiye uğramaz. Aktepe Grup Olarak Hizmet Verdiğimiz Alanlar Şöyledir; - Atıksu Arıtma Sistemleri - Arıtma Tesisi Ekipman Temini - Çevre Danışmanlık Hizmetleri - ÇED Raporu ve PTD - Çevresel Etki Değerlendirmesi - Atık Yağ Alımı ve Atık Yağ Kategori Belirleme Analizleri - Baca Gazı Emisyon Ölçümü - Tehlikeli, Tehlikesiz Madde Bertarafları - Çevre ve İSG Analizleri - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı - Arıtma Ekipmanları ve Arıtma Kimyasalları - Su, Atıksu ve Havuz Suyu Analizleri - Saf Su Üniteleri - Scada Sistemleri - Su Deposu Temizliği ve Dezenfeksiyonu - Havuz İmalatı - Havuz Operatörlüğü - Havuz ve Sauna Ekipmanları - Sauna İmalatı - 3 Boyutlu Hızlı Prototip ve 3D Kalıp Hizmetleri - Koku Analizi - Otomasyon ve Ölçüm Sistemleri - AAT Projelendirilmesi - Deşarj İzin Belgesi - Proje Tanıtım Dosyası - Yeşil Yıldız Projesi - Geri Dönüşüm Hizmetleri - Ömrünü Tamamlamış Lastik ve Akü - İçme Suyu Analizleri - Madeni Yağ Alımı ve Bertarafı - Havuz Mesul Müdürlüğü - Çevre Görevlisi - Arıtma Tesisi İşletilmesi ve Teknik Servis

Firma Referanslar

aktepe
aktepe grup
aktepe group
atıksu arıtımı
atıksu arıtma
çevre danışmanlığı
atık yağ alımı
su analizi
tmgd
havuz operatörlüğü
çevre ve isg ölçümleri
çed raporu

Firma - [ Aktepe Grup ]

Aktepe Grup , Arıtma ve Temizlik / Arıtma olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Aktepe Grup , Arıtma ve Temizlik / Arıtma dir. ilçesinde Arıtma ve Temizlik / Arıtma arandığında Aktepe Grup , Arıtma ve Temizlik / Arıtma olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Arıtma ve Temizlik / Arıtma için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Aktepe Grup telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Arıtma ve Temizlik / Arıtma için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Aktepe Grup hakkında ki iletişim bilgilerine, Arıtma ve Temizlik / Arıtma hakkında ki bilgilere ve varsa Aktepe Grup fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Aktepe Grup konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Aktepe Grup için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Aktepe Grup için yol tarifi de alabilirsiniz. da Arıtma ve Temizlik / Arıtma arayanlar için Arıtma ve Temizlik / Arıtma nasıl giderim, Arıtma ve Temizlik / Arıtma nerede, Arıtma ve Temizlik / Arıtma yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Aktepe Grup firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Aktepe Grup mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Aktepe Grup iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Aktepe Grup sosyal medya hesapları varsa da bulunan Arıtma ve Temizlik / Arıtma için Aktepe Grup sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Aktepe Grup sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Aktepe Grup sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Arıtma ve Temizlik / Arıtma hakkında bilgi almak için Aktepe Grup telefon numarası üzerinden yada Aktepe Grup adresinden Arıtma ve Temizlik / Arıtma konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap