SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 910

Akustik Kapı

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Ses yalıtımı için özel olarak üretilen akustik kapı lardır. Sesi içerisinde absorbe ederek gürültü seviyesini minimalize edilmesini sağlarlar. Akustik kapı profesyonel olarak, studiolarda, reji yayın odalarında, seminer ve konferans salonlarında, çok amaçlı salonlarda, müzik odalarında akustik panel kapıların üretimi ve kurulumu hizmetleri vermekteyiz.

Firma Hizmet Tecrübesi

Firmamız ALBAYRAK YAPI INŞAAT SAN. ve TIC. LTD. ŞTI. 1990 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana Marmara bölgesinde çatı, gölgelendirme sistemler ve akustik alanlarında faaliyet göstermektedir.  Albayrak Yapı; sürekli gelişme anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda her türlü teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sadece müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Firma - [ Akustik Kapı ]

Akustik Kapı , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Akustik Kapı , Yapı Sektörü / İnşaat dir. ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat arandığında Akustik Kapı , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Akustik Kapı telefon numarası: 05326249672 den de ulaşabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Akustik Kapı hakkında ki iletişim bilgilerine, Yapı Sektörü / İnşaat hakkında ki bilgilere ve varsa Akustik Kapı fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Akustik Kapı konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Akustik Kapı için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Akustik Kapı için yol tarifi de alabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat arayanlar için Yapı Sektörü / İnşaat nasıl giderim, Yapı Sektörü / İnşaat nerede, Yapı Sektörü / İnşaat yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Akustik Kapı firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Akustik Kapı mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Akustik Kapı iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Akustik Kapı sosyal medya hesapları varsa da bulunan Yapı Sektörü / İnşaat için Akustik Kapı sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Akustik Kapı sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Akustik Kapı sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Yapı Sektörü / İnşaat hakkında bilgi almak için Akustik Kapı telefon numarası üzerinden yada Akustik Kapı adresinden Yapı Sektörü / İnşaat konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap