Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Alfred Cafe & Restaurant | Tako Restoranı

Alfred Cafe & Restaurant firması, İstanbul / Kadıköy ilçesinde ki Caferağa Mah. Bademaltı Sok. No:1 C İç Kapı No:1, 34710 adresindedir. İstanbul 'da Tako Restoranı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902164052248
Alfred Cafe & Restaurant - Kadıköy İstanbul - Tako Restoranı
Kategoriler
Alfred Cafe & Restaurant

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Alfred Cafe & Restaurant
Kategori:
Tako Restoranı
Telefon:
902164052248
Web Site:
alfredcafe.com
Adres:
Caferağa Mah. Bademaltı Sok. No:1 C İç Kapı No:1, 34710 Kadıköy, İstanbul
İlçe / İL:
Kadıköy, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Alfred Cafe & Restaurant

Alfred Cafe & Restaurant , Tako Restoranı olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Kadıköy ilçesinde olan Alfred Cafe & RestaurantTako Restoranı arandığında Alfred Cafe & Restaurant için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902164052248 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi alfredcafe.com, yol tarifi adres: Caferağa Mah. Bademaltı Sok. No:1 C İç Kapı No:1, 34710 Kadıköy, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Alfred Cafe & Restaurant hakkında ki iletişim bilgilerine, Tako Restoranı hakkında ki bilgilere ve varsa Alfred Cafe & Restaurant fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Alfred Cafe & Restaurant konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Alfred Cafe & Restaurant mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Alfred Cafe & Restaurant iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Alfred Cafe & Restaurant sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tako Restoranı için Alfred Cafe & Restaurant sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Alfred Cafe & Restaurant sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)