Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi | Açık Hava Sineması

Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi firması, 34070 / Sk. ilçesinde ki alibeyköy mahallesi namık kemal caddesi, Santral adresindedir. 34070 'da Açık Hava Sineması arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 905302125080
Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi - Sk. 34070 - Açık Hava Sineması
Kategoriler
ALİBEYKÖY MAÇ GÖSTERİM MERKEZİ

[ Görüntülenme Sayısı 44 ]

Firma Adı:
Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi
Telefon:
905302125080
Web Site:
facebook.com
Adres:
alibeyköy mahallesi namık kemal caddesi, Santral Sk., 34070
İlçe / İL:
Sk., 34070
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi

Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi , Açık Hava Sineması olarak hizmet vermektedir. 34070 ilinde Sk. ilçesinde olan Alibeyköy Maç Gösterim MerkeziAçık Hava Sineması arandığında Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 905302125080 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi facebook.com, yol tarifi adres: alibeyköy mahallesi namık kemal caddesi, Santral Sk., 34070 ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, Açık Hava Sineması hakkında ki bilgilere ve varsa Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Açık Hava Sineması için Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Alibeyköy Maç Gösterim Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)