Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Alkazar Sineması | Sinema salonu

Alkazar Sineması firması, İstanbul / Beyoğlu ilçesinde ki Kuloğlu, İstiklal Cd. No:179, 34433 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz.
Alkazar Sineması - Beyoğlu İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Alkazar Sineması

[ Görüntülenme Sayısı 3 ]

Firma Adı:
Alkazar Sineması
Kategori:
Sinema salonu
Web Site:
turanakinci.com
Adres:
Kuloğlu, İstiklal Cd. No:179, 34433 Beyoğlu, İstanbul
İlçe / İL:
Beyoğlu, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Alkazar Sineması

Alkazar Sineması , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Beyoğlu ilçesinde olan Alkazar SinemasıSinema salonu arandığında Alkazar Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da web sitesi turanakinci.com, yol tarifi adres: Kuloğlu, İstiklal Cd. No:179, 34433 Beyoğlu, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Alkazar Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Alkazar Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Alkazar Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Alkazar Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Alkazar Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Alkazar Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Alkazar Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Alkazar Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)