Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi | Devlet Hastanesi

Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi firması, İzmir / Konak ilçesinde ki Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:26, 35220 adresindedir. İzmir 'da Devlet Hastanesi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902324636465
Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi - Konak İzmir - Devlet Hastanesi
Kategoriler
Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi
Kategori:
Devlet Hastanesi
Telefon:
902324636465
Adres:
Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:26, 35220 Konak, İzmir
İlçe / İL:
Konak, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi

Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi , Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Konak ilçesinde olan Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet HastanesiDevlet Hastanesi arandığında Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902324636465 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi alsancakdh.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:26, 35220 Konak, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Devlet Hastanesi hakkında ki bilgilere ve varsa Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Devlet Hastanesi için Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)