SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / DanışmanlıkGörüntülenme Sayısı 1007

Anlam Patent

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Uzun yılların tecrübesi ile fikri ve sınai haklar sektörüne hizmet etmek için yola giren ve gücüne güç katarak büyüyen dinamik bir ekibiz. Sektörümüzde yetkinliklerimiz ve yeniliklerimizle var olcağımız için yürüyecek daha uzun bir yolumuz var. Her geçtiğimiz gün dönüp ardımıza baktığımızda; pek çok başarılı çalışmalara imza attığımızı görmek bizleri ANLAM'lı kılıyor.

Genç ama deneyimli; iş konusunda heyecanlı, kriz anlarında soğukkanlı; organizasyonda disiplinli, yaratıcılıkta havai bir ekipten oluşuyoruz. İstediğiniz zaman tanışmaya hazırız.

Bir markanın değerini iyi biliyoruz, bir buluşun tarifsiz sevincini sizlerle yaşıyoruz, tasarımlarınızın ne kadar önemli olduğunu net bir şekilde görüyoruz! ve bizde bu önemlerinize ANLAM katmak için sizlerle olmak istiyoruz.

Tam hizmet sağlayan bir marka ofisiyiz. Deneyimlerimizi pratiğe dökerken müşterilerimize ve işlemlerine kişisel bir ilgi ve özen gösteririz. Başarımızın sırlarından biri bu!

Profesyonellik; güler yüzlü, dost canlısı, mütevazı olmaya engel değil. İşimizde olduğu kadar sıcak ilişkiler kurmakta da başarılı olduğumuz için ne mutlu bize ki birçok önemli müşterimiz var.

Müşterimizle empati kurar, ihtiyaçlarını analiz eder, ihtiyaca yönelik doğru ve minimum bütçelerde çözümler üretiriz. Müşterilerimizin dediği gibi "minimum bütçe,doğru iş" bizim stratejilerimizden bir'tanesi!

Firma Hizmet Tecrübesi

Marka tescili, Tasarım tescili, Patent/Faydalı model, barkod numarası, telif hakları, tasarım hizmetleri

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap