SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / DanışmanlıkGörüntülenme Sayısı 1037

Anlam Patent

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Uzun yılların tecrübesi ile fikri ve sınai haklar sektörüne hizmet etmek için yola giren ve gücüne güç katarak büyüyen dinamik bir ekibiz. Sektörümüzde yetkinliklerimiz ve yeniliklerimizle var olcağımız için yürüyecek daha uzun bir yolumuz var. Her geçtiğimiz gün dönüp ardımıza baktığımızda; pek çok başarılı çalışmalara imza attığımızı görmek bizleri ANLAM'lı kılıyor.

Genç ama deneyimli; iş konusunda heyecanlı, kriz anlarında soğukkanlı; organizasyonda disiplinli, yaratıcılıkta havai bir ekipten oluşuyoruz. İstediğiniz zaman tanışmaya hazırız.

Bir markanın değerini iyi biliyoruz, bir buluşun tarifsiz sevincini sizlerle yaşıyoruz, tasarımlarınızın ne kadar önemli olduğunu net bir şekilde görüyoruz! ve bizde bu önemlerinize ANLAM katmak için sizlerle olmak istiyoruz.

Tam hizmet sağlayan bir marka ofisiyiz. Deneyimlerimizi pratiğe dökerken müşterilerimize ve işlemlerine kişisel bir ilgi ve özen gösteririz. Başarımızın sırlarından biri bu!

Profesyonellik; güler yüzlü, dost canlısı, mütevazı olmaya engel değil. İşimizde olduğu kadar sıcak ilişkiler kurmakta da başarılı olduğumuz için ne mutlu bize ki birçok önemli müşterimiz var.

Müşterimizle empati kurar, ihtiyaçlarını analiz eder, ihtiyaca yönelik doğru ve minimum bütçelerde çözümler üretiriz. Müşterilerimizin dediği gibi "minimum bütçe,doğru iş" bizim stratejilerimizden bir'tanesi!

Firma Hizmet Tecrübesi

Marka tescili, Tasarım tescili, Patent/Faydalı model, barkod numarası, telif hakları, tasarım hizmetleri

Firma - [ Anlam Patent ]

Anlam Patent , Hizmet Sektörü / Danışmanlık olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Anlam Patent , Hizmet Sektörü / Danışmanlık dir. ilçesinde Hizmet Sektörü / Danışmanlık arandığında Anlam Patent , Hizmet Sektörü / Danışmanlık olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Hizmet Sektörü / Danışmanlık için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Anlam Patent telefon numarası: 05343596969 den de ulaşabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Danışmanlık için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Anlam Patent hakkında ki iletişim bilgilerine, Hizmet Sektörü / Danışmanlık hakkında ki bilgilere ve varsa Anlam Patent fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Anlam Patent konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Anlam Patent için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Anlam Patent için yol tarifi de alabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Danışmanlık arayanlar için Hizmet Sektörü / Danışmanlık nasıl giderim, Hizmet Sektörü / Danışmanlık nerede, Hizmet Sektörü / Danışmanlık yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Anlam Patent firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Anlam Patent mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Anlam Patent iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Anlam Patent sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hizmet Sektörü / Danışmanlık için Anlam Patent sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Anlam Patent sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Anlam Patent sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Hizmet Sektörü / Danışmanlık hakkında bilgi almak için Anlam Patent telefon numarası üzerinden yada Anlam Patent adresinden Hizmet Sektörü / Danışmanlık konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap