SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / Güvenlik ŞirketleriGörüntülenme Sayısı 994

Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

ARDESAV Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğünde görev yapmış üst rütbeli, ödüllü ve konusunda uzman, danışma ve eğitim grubu, son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman personeli ile özel güvenlik sektörü içerinde faaliyet göstermektedir. İnsan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı, Her insanın temel hakkı olan daha güvenilir, daha temiz, daha iyi, daha güzel, ortamda yaşamasını temel felsefe edinen, yüksek kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermektedir. ARDESAV Özel Güvenlik Sektörü içerisinde; Teknolojiyi en üst düzeyde kullanmayı hedeflemiş, Personelinin görev yapmış olduğu noktalarda meydana gelen olayların, personel tarafından kayıt edilerek, olaylar hakkında birebir görsel belge niteliğinde değerlendirilmesi, personelimizin kendisini haklı durumlarda ifade edebilmesi ve aynı zamanda caydırıcılık etkisini kullanabilmesi açısından Türkiye’de ilk ve tek olarak ‘YAKA KAMERASI’ uygulamasını başlatmıştır. Hizmetlerimiz; Danışmanlık hizmetleri, VIP yakın koruma hizmetleri, havalimanı güvenliği, site ve konut güvenliği, fabrika, tesis ve şantiye güvenliği, eğitim kurumları güvenliği, sağlık kurum ve kuruluşları güvenliği, otel ve turistik işletme güvenliği, avm ve iş merkezi güvenliği, organizasyon güvenliği, banka ve para nakliye güvenliği, petrol boru hattı güvenliği, liman ve marina güvenliği.

Firma - [ Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri ]

Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri , Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri , Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri dir. ilçesinde Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri arandığında Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri , Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri hakkında ki iletişim bilgilerine, Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri hakkında ki bilgilere ve varsa Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri için yol tarifi de alabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri arayanlar için Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri nasıl giderim, Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri nerede, Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri için Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri hakkında bilgi almak için Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri telefon numarası üzerinden yada Ardesav Koruma Ve Özel Güvenlik Hizmetleri adresinden Hizmet Sektörü / Güvenlik Şirketleri konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap