SEKTÖRLER

Medikal / Medikal Ortopedik ÜrünGörüntülenme Sayısı 1644

Artimed Medikal

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Biz Kimiz?

Artımed , genç ve dinamik kadrosuyla medikal ürün sektöründe profesyonel hizmet anlayışını ve kaliteli ürünleri bir arada sunmaktadır. Maliyetlerinizi etkin olarak yönetmenizi sağlar, verimliliğinizi ve karlılığınızı yükseltmeyi hedefler. Sektörü yakından takip ederek ürün gamını yenilikler ile eczana ve ecza depolarında zenginleştirmektedir.

Stratejimiz, kaliteden ödün vermeden ve uygun fiyatlarla sizlere ulaşabilmektir. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyetini sistemli olarak izlemeyi ve elde ettiğimiz sonuçlarla sunduğumuz hizmeti geliştirmeyi prensip edinmekteyiz.

 

İlkelerimiz

 

* Sahip olduğumuz değerler ile hedef ve stratejilerini birleştirmek ve hedef pazarda sürekli gelişme ile büyümek.

* Ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize artan kalitede, rakiplerimizden daha önce sunarak pazarda ve rekabette sahip olduğumuz üstünlüğü sürdürmek

* Kalitede sürekliliğin sağlanabilmesi amacı ile şirket genelinde planlı ve sistemli bir organizasyon ile hedeflenen kalite seviyesine ulaşmak.

* Müşterilerimizin uzun vadeli bağlılığını sağlamak.

* Sektörümüz ile ilgili konulan çevre yasalarına uyumlu çalışmak.

* Tükettiğimiz enerjinin en etkili şekilde kullanımını sağlamak.

* Geri kazanımla ilgili yapılması gereken tüm faaliyetleri sağlamak.

* Teknolojik gelişmelere paralel olarak çevreci bir anlayışla sürekli gelişmek.

* Her bireyin haklarına saygılı olmak.

* Çalışanlarımızı insan sağlığı ve iş güvenliğini her zaman ön planda tutmak.

 

Vizyonumuz

 

İşletmemizin kendi sahasındaki diğer işletmelerden çalışmaları, çalışma şartları ve ürün kalitesi ile farklı bir lider olabilmesi için, üründe kalitenin işletmede kalite olması gerekliliğine inanıyoruz. Bu nedenle kalite yönetim sistemi etkinliğini işletmemizde sürekli iyileştirmekle globalleşen dünyada medikal sektörde yerimizi almak, ismimizi dünyaya duyurmak ve marka olmaktır.

 

Misyonumuz

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan, ürünü düzenli bir şekilde sağlama yeteneğini göstermek ve müşteri memnuniyetini artırmak için oluşturduğumuz kalite yönetim sistemini çalışanların katılımıyla verimli olarak uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap