Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Artur Işık Açıkhava Sineması | Sinema salonu

Artur Işık Açıkhava Sineması firması, Balıkesir / Gömeç ilçesinde ki Kemalpaşa, 10715 adresindedir. Balıkesir 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz.
Artur Işık Açıkhava Sineması - Gömeç Balıkesir - Sinema Salonu
Kategoriler
Artur Işık Açıkhava Sineması

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
Artur Işık Açıkhava Sineması
Kategori:
Sinema salonu
Adres:
Kemalpaşa, 10715 Gömeç, Balıkesir
İlçe / İL:
Gömeç, Balıkesir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Artur Işık Açıkhava Sineması

Artur Işık Açıkhava Sineması , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. Balıkesir ilinde Gömeç ilçesinde olan Artur Işık Açıkhava SinemasıSinema salonu arandığında Artur Işık Açıkhava Sineması için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  yol tarifi adres: Kemalpaşa, 10715 Gömeç, Balıkesir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Artur Işık Açıkhava Sineması hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Artur Işık Açıkhava Sineması fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Artur Işık Açıkhava Sineması konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Artur Işık Açıkhava Sineması mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Artur Işık Açıkhava Sineması iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Artur Işık Açıkhava Sineması sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Artur Işık Açıkhava Sineması sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Artur Işık Açıkhava Sineması sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)