SEKTÖRLER

Fuar ve Organizasyon / Organizasyon FirmalarıGörüntülenme Sayısı 1383

Asır Organizasyon

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Asır Organizasyon kalite ve güvencesini tercih eden bütün müşterilerimize teşekkür ederiz.Sünnet düğünü organizasyonu başta olmak üzere dini düğün organizasyonu ,islami düğün organizasyonu, kına gecesi organizasyonu, işyeri açılış organizasyonu gibi hizmet alanlarıyla yılların tecrübesi ve kalitesiyle  her zaman ilkleri gerçekleştiren asır organizasyon mehter takımı,sünnet tahtı,ilahi grubu,semazen ekibi, tasavvu grubu, fasıl grubu, bayan ilahi grubu ve daha bir çok hizmeti ile her zaman ve her yerde hizmetinizde.Asır Organizasyon dini düğün organizasyonu,sünnet düğünü organizasyonu başta olmak üzere bir çok dini organizasyona imza atmıştır.Sizlerde profesyonel tecrübeli bir ekiple sorunsuz bir program istiyorsanız bize ulaşınız.İlahi grubu,semazen ekibi,tasavvuf grubu,bayan ilahi grubu,ilahi sanatcıları,mehter takımı,sünnet tahtı ve yeniçeri hizmetleri ile asır organizasyon hizmetlerine İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye'de aralıksız devam ediyor.Daha önce yapmış olduğumuz organizasyonlardan görüntüleri ve videoları google de ve youtube de izleyebilirsiniz.

Firma Hizmet Tecrübesi

15 yıl önce sohbetli düğünlere misafir olarak katıldığımız da sadece cami hocasının okuduğu kuran ve mevlitler ile geçiştirilirdi düğünlerimiz ve hep insanlar sıkılır kendisini salon dışına atarlardı hatta çoğu insan bu dini düğünlere gelmezdi.  

Bizler o yıllarda almış olduğumuz eğitim ve radyolar da geçirdiğimiz zamanlar içerisinde buna bir çözüm üretilmesi gerektiğini düşündük ve o yıllar da ilahi sanatçıları ile az da olsa dini düğünlere katılmaya başladık.

Daha sonra insanlar tarafından beğenilen bu durum daha da ilerletilerek farklı alternatifler sunduk semazen ekibimiz tarafından ilahi sanatçımız ilahi okurken semazen gösterisi sunduk ve dini düğüne katılan misafirler çok beğendiler her yıl çok sayıda düğün organizasyonuna katıldık. Misafirler tarafından beğenilmek beraberinde farklı alternatifleri getirmeye devam etti.

Türkiye’nin birçok ilahi sanatçısı ile İslami düğün organizasyonlarında dini düğünlere imza attık. Daha sonra aralıksız hizmetlerimize devam ettik. Bugün geldiğimiz nokta da ise şükürler olsun ki artık bu tarz düğünlere ilgi alaka azımsanmayacak kadar çok hatta bizim katılmış olduğumuz dini düğünlerde misafir olarak katılan kişiler oynamalı düğünler den vaz geçip bizden teklif almaktalar.

Asır Organizasyon yıllardır edindiği tecrübelerini sizinle paylaşmak istiyor, unutmayın siz belki bir kere dini düğün yapıyorsunuz ama biz her yıl onlarca düğün organizasyonuna imza atıyoruz.

Endişe ettiğiniz ne varsa biz hepsini biliyoruz ve çözümü konusun da elimizden geleni yapıyoruz. Son yıllar da bu işi de kalitesiz hale getirenler olmuştur, sizde biliyorsunuz ki düğün organizasyon işi ciddi bir iştir şöyle düşünün düğün gününüz gelmiş salona gelmişsiniz ve anlaşmış olduğunuz ekip yok, ya da anlaşmış olduğunuz ekip gelmiş fakat size söyledikleri söyledikleri şekilde gerçekleşmedi düğün programınız.

 O an yaşayacağınız moral bozukluğu ve üzüntü hiçbir para ile ölçülemeyecek ve geri dönüş yapamayacaksınız da yani belki ömrünüz de bir kere yaşayacağınız bu özel günün size zehir olmaması için lütfen çalışacağınız kişileri iyi seçiniz. Bizler Asır Organizasyon olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyimli ekip ile gerek dini düğün gerekse sünnet düğünü organizasyonlarında profesyonel hizmet sunmaktayız.

 

TÜM TÜRKİYE' DE SUNUCU,SPİKER,İLAHİ SANATÇISI, TASAVVUF GRUBU,FASIL GRUBU,BAYAN İLAHİ GRUBU,SEMAZEN GRUBU,MEHTER TAKIMI, SÜNNET TAHTI,YENİÇERİ,PALYAÇO VE DAHA SAYAMADIĞIMIZ BİR ÇOK HİZMETİMİZ İLE DİNİ DÜĞÜN BAŞTA OLMAK ÜZERE NİŞAN ORGANİZASYONU, KINA GECESİ,SÜNNET DÜĞÜNÜ,İŞ YERİ FİRMA AÇILIŞ HİZMETLERİ,TOPLANTILAR,RAMAZAN ETKİNLİKLERİ İLE HİZMETİNİZDEYİZ..

 

Firma Referanslar

İlahi grubu
semazen ekibi
tasavvuf grubu
bayan ilahi grubu
ilahi sanatcıları
mehter takımı
sünnet tahtı

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap