SEKTÖRLER

Endüstriyel Ürünler / Endüstriyel MutfakGörüntülenme Sayısı 970

Ataşehir 2. El Lokanta Malzemeleri Alım Satım

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

ATAŞEHİR DE 2.EL ALDIĞIMIZ VEYA SATTIĞIMIZ ÜRÜNLERİMİZİN BİR KAÇ TANESİ Ataşehirdeki Cafe Lokantalara 2.el Lokanta Cafe Masa Sandalyeleri Alır & Satarız. Ataşehir’de 2. el Bombeli Camlı Vitrinli Teşhir Dolapları Alınır & Satılır.ü Ataşehirden ikinci el Camlı Teşhir Dolapları Alış & Satış Yaparız. Ataşehir’deki 2.el Et Asma Saklama ve Soğuk Hava Dolapları Alım & Satım, Ataşehirde ikinci el Paslanmaz Eviye ve Paslanmaz Çalışma Masaları Alınır & Satılır. Ataşehir’de 2. el Krom Davlunbazlar Alınır &Satılır Ataşehir’de 2. el Hamur Karma Makinaları ve Hamur Açma TAB Makineleri Alırız & Satarız. Ataşehir’de 2. el Et- Köfte- Kebap  Dolapları Alınır & Satılır. Ataşehir’de ikinci el Sanayi tipi Ocaklarve ikinci el Fırınlı Kuzineler Alınır & Satılır. Ataşehir’de 2. el Yemek Pişirme Kuzine Alıp & Satan yer, Ataşehir’de 2. El Pizza Fırını Alınır & Satılır, Ataşehir’de 2. El Lahmacun Fırınları. Ataşehir’de 2 el Endüstriyel Bulaşık Makineleri Alan & Satan Yeriz. Ataşehir’de ikinci el  Yemek Benmarileri .ve Yemek Isıtıcıları. Ataşehir’de ikinci el Lokanta Restoran Salon Masa Loca Takımları. Ataşehirde 2. el Cafe Masa Sandalye Takımları Alır &  Satar. Ataşehir’de ikinci el Markalı Markasız Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Pıçak Alınırız & Satarız. Ataşehir’de 2. El Porselen Yemek Tabakları Alınır & Satılır. Ataşehir’de 2. El Çorba Tabakları ve Çorba Kazanları Alınır & Satılır. Ataşehir’de 2. El Porselen Servis Tabakları. Ataşehir’de 2. El 17cm Tatlı Tabakları. Ataşehir’de 2. El Künefe Tabakları. Ataşehir’de 2. El Porselen Tuzluklar. Ataşehir’de 2. El Porselen Baharatlıklar. Ataşehir’de 2. El Kıyma Makinaları Alınır & Satılır, Ataşehir’de 2. El Hamur Dinlendirme Dolapları Alıp Satanlar. Ataşehir’de 2. El Döner Ocakları Alınır & Satılır Ataşehir’de ikinci el Krom Tezgahlarınız Alınır & Satılır, Ataşehir’de 2. el Restaurant Malzemeleri Alanlar. Ataşehir’de 2. el  Lokanta Malzemeleri Satan Yerler. Ataşehirde ikinci el Cafeterya Malzemeleri Alanlar & Satanlar. Ataşehir’de 2. El Büfe Malzemeleri Alınır & Satılır. Ataşehir’de 2. El Otel Malzemeleri Alınır & Satılır. Ataşehirde Sahibinden Satılık Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alan Yerler. Ataşehirden ikinci el Mekap Pizza Hazırlı Dolapları Alınır & Satılır. Ataşehirdeki yerimizde ikinci el Kumpir Fırınları Alınır & Satılır. Ataşehirde Bar Malzemeleri Alıp Satarız Ataşehirde ikinci el Bar Masa Sandalyeleri Alınır & Satılır. GÜNEŞ TİCARET ATAŞEHİR 2.EL LOKANTA RESTAURANT CAFE MALZEMELERİ ALIM SATIM MERKEZİ Firması olarak ikinci el  Lokanta- Cafe- Restoran- Büfe- Fast-food Ekipmanlarına dair Ne Var Ne Yoksa  Aklınıza Gelebilecek Her şey ATAŞEHİR GÜNEŞ TİCARET İKİNCİ EL CAFE RESTORANT LOKANTA MALZEMELERİ ALIM SATIM MERKEZİNDE Bulabilirsiniz. 0532.289.10.45 – 0216.592.82.42 -  www.ikincielcafemalzemeleri.com

Firma Hizmet Tecrübesi

Güneş Ticaret lokanta malzemeleri firması olarak Türkiyenin her yerinden 2. el lokanta malzemeleri alıyor ve Türkiyenin her yerine 2. el lokanta malzemesi satıyoruz. Firmamız İstanbul ve çevresinde 2. el lokanta malzemeleri alanlar ve 2. el lokanta malzemeleri satanlar arasındaki en aktif ve dinamik firmalardan biridir.

Lokantanızı her hangi bir nedenle kapatıyor ve artık kullanmayacağınız malzemeleri elden çıkarmak istiyorsanız,  firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. 2. el lokanta malzemelerinizi komple ya da tek tek, parça parça, değerinde ve nakit olarak alıyoruz. Eğer yeni bir restaurant, cafe, lokanta, ocakbaşı, otel, büfe, steakhouse ya da bir pastane açıyorsanız, ihtiyacınız olan her çeşit ikinci el lokanta malzeme ve ekipmanını temin ediyoruz.

Güneş Ticaret Gökhan Güneş 0542 507 57 91

ikinciellokantamalzemeleri@gmail.com

Firma Referanslar

Ataşehir 2.el Lokanta Malzemeleri
Ataşehir’de 2.el Lokanta Malzemeleri Alanlar
Ataşehir 2.el Lokanta Malzemeleri Satanlar
Ataşehir Lokanta Malzemeleri Alan Yerler
Ataşehir Lokanta Malzemeleri Satan Yerler
Ataşehir 2. El Endüstriyel Mutfak

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap