SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / Hizmet SektörüGörüntülenme Sayısı 738

Atasun Nakliyat

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Nakliyede Geniş Bir Yelpaze: Atasun Nakliyat

 

 

Siz de eşyalarınıza evden eve nakliyat sırasında zarar gelmesinden korkuyorsanız, aklınızdan hiçbir soru işareti kalmadan, onları sigortalı ev taşıma firması olan Atasun Nakliyat’a teslim edebilirsiniz. Taşınmadan önce evinize gelip bakacak ekspertizler de size en uygun fiyatı çıkaracaktır. Bunun dışındaki tüm sıkıntılarınız içinse 7 / 24 sizler için çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşarak onlardan yardım isteyebilirsiniz. Size yardım etmekten ötürü firmamız çok memnun olacaktır. Seçkin, güvenilir, alanında uzman ve güleryüzlü elemanlarımızdan oldukça memnun kalacaksınız. Eşyalarınızı nakliye edeceğimiz araçların son derece bakımlı ve güvenilir olduğundan asla şüpheniz olmanız. Sizin eşyalarınızı sağlam bir biçimde korumak ve nakletmek bizim başlıca görevimiz. Sıfır sorunla eşyalarınız eski evinizden yenisine rahatça taşınacaktır.

 

Sadece Evden Eve Nakliyat Değil

 

İşimizi yalnızca evden eve nakliyat ile sınırlamıyoruz. Banka nakliyesi, fuar, sahne ve ofis nakliyeleri de işimizin bir parçası. Bunların yanında şehirlerarası nakliye de yapıyoruz. Bunların arasından ofis nakliyesi en çok tercih edilen hizmetlerimizden bir tanesi. Ofis taşımasında, nakledilmesi gereken özel ve önemli eşyaların olduğunun farkındayız. Ambalajlı nakliye hizmetimizi ofisler için daha da genişletiyoruz. Arşivleriniz ve dosyalarınız için özel kolileme ve paketleme sistemlerimiz mevcuttur. Paketlerin ve kolilerin üzerlerine özenle nereden alındıkları ve nereye bırakılmaları gerektiği yazılır. Böylece herhangi bir karışıklık ve soruna yer verilmez. Sizler için eşyalarınızın değerinin farkındayız ve güvenin adresi olarak her zaman yanınızdayız.

Firma Hizmet Tecrübesi

                           Nakliyatta Öncü Bir Firma : Atasun Nakliyat

 

 

Evden eve nakliyat işleriniz artık sektöründe öncü olan Atasun Nakliyat ile çok daha kolay ve güvenilir. Nakliyat firması seçerken ne kadar zorlandığınızın farkındayız. Güven problemi ise kuşkusuz bu zorlukların en başında geliyor. Gizlilik ve saygı en önemli prensiplerimizdendir. İyi ve güvenilir personellerimizle tanıştığınızda kafanızda en ufak bir soru işareti bile kalmayacak. Birçok yeniliği sizlerle tanıştırmak bizim başlıca amacımız. Sizin için taşınma asansörleri ithal ettik. Asansörlü nakliyat konusunda firmamız oldukça iddialıdır. Eğer şehirlerarası bir taşınma planlıyorsanız yine endişelenmenize hiç gerek yok. Asansörle şehirlerarası nakliyat da bizim iddialı olduğumuz bir diğer konu.

 

Sizin Mutluluğunuz İçin Varız

 

Taşınacağız yeni eviniz yüksek katlarda olsa bile bizim için sorun değil. Bu ve dar merdiven boşluğu problemlerine çözüm olarak yük asansörlerimiz hizmetinizde. Ambalajlayıp sizin için güvenle koruduğumuz eşyalarınızı bize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Parça eşya taşıma işlemini oldukça sağlam ve güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Montaj konusunda da sıkıntı yaşamanıza hiç gerek yok. Biz marangozlu ev taşıma firması olarak hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız önceki evinizden demonte şekilde alınır ambalajlanır ve yeni evinizde montajı yapılır. Nakliyat ücretini ise özellikle taşınılacak mesafe ve eşya miktarı temelli düşünüp, ona göre bir fiyat veriyoruz. Kendinizi mutlu ve güvende hissetmeniz bizim için önemli. Firmamız size özel hissetmeniz için birçok imkan sunuyor. Siz de bunları değerlendirmek için nakliyat işlerinizde bize başvurun.

Harita

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar

1