SEKTÖRLER

Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj MalzemeleriGörüntülenme Sayısı 1512

Aycup ®

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Galeri

Firma Hakkında

Hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen, kullan at ürünler sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla  şirketimiz Aycup Ambalaj  2012 yılında kurulmuştur.

 

İstanbul Beykoz'da bulunan ofisi ile kurumsal firmalara yönelik özel çözümler sunarak, karton bardak, ahşap karıştırıcı ve sarf malzemelerin tedariğini gerçekleştirmektedir.

 

Aycup®  Aycup Ambalaj şirketinin tescilli ticari markasıdır.

 

Kendi müşteri portföyüne kısa bir zamanda sahip olan Aycup® karton bardak, yaptığı yatırımlarla markasını sektöre kabul ettirerek ciddi bir yer edinmiştir.

 

Aycup® karton bardak, kağıt bardak sektöründeki trendleri sürekli güncel tutarak,satış ve kalite farkını her geçen gün geliştirip büyümektedir.

 

Kalitesi ile her geçen gün dikkat çeken Aycup® markamız, karton(kağıt) bardak, ofis sarf malzemeleri satışında sektörünün lokomotifi halindedir.

 

Aycup® insan sağlığına zararsız,doğada çözülen ham maddeden üretilen ve seçilen karton bardakları geri dönüşümü maksimum seviyeye çıkarmak için yoğun gayret göstermektedir.

 

Ürün geliştirmeden Ar-Ge' ye, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden, satış sonrası desteğe kadar her adımda,hedefimiz kalite ile farklı olmaktır.

 

Firmamız müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. 

 

 Aycup® Türkiye'de karton bardak markası® denilince akla gelen ilk isim halindedir.

 

''Koşulsuz Müşteri memnuniyeti'' öncelikle değer verdiğimiz prensibimizdir.

                                     www.aycup.com.tr

Firma Hizmet Tecrübesi

 Aycup® olarak tedariğini yaptığımız ve dünya standartlarında sertifikalanarak üretilmiş karton bardakları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 

 

 En son teknolojiyi kullanan,deneyimli uzmanlardan oluşan,kapsamlı bir alt yapıya sahibiz.

 

Çalışma Prensibimiz

Aycup® olarak yüksek kaliteli hammadde kombinasyonu kullanılan ürünleri,müşterilerimizin beklediği kalitede karton bardak satışını gerçekleştiriyoruz. 

 

Aycup® karton bardak ürünlerinin satışından sonraki her aşamasında, verimliliği ve yüksek kaliteli sağlam bir yapıyı benimsemiştir.

 

 Düşük kaliteli ve gramajı eksik karton bardak ürünlerini sunmak sağlık açısından olumsuz sebeplere yol açmaktadır.

 

Aynı yapıya sahip kağıt bardak ürünlerinden olanı karşılaştırın, Aycup®  markalı ürünlerimizin çok daha iyi olduğunu göreceksiniz.

 

Karton Bardak Satışı ve Destek

"Müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı amaç edinmek ilkemizdir."

 

 Satışını yaptığımız dünya standartlarında üretilen  karton bardakları, siz değerli tüketicilerimizin kullanımına  sunuyoruz.

 

Uzman kadromuz ile tüm ürünlerimizde satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz destekle ürün garantimiz bulunmaktadır.

 

Oluşturduğumuz güven ve geniş ürün yelpazesi ile doğru malzemeyi kullanarak siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında teslim etmekten ve makul fiyata iyi hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Aycup® karton bardak ürünlerini ,her türlü sıcak ve soğuk içecekler için güvenle kullanabilirsiniz. Hızlı şekilde tedarik edilip kullanılmaya her zaman hazırdır.

 

Firmamızın Amacı

Bütün yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek ürün gamını yükseltmek ve Aycup® karton bardak firmamızı Türkiye'nin sayılı markalarından birisi yapmaktır.

 

 Karton bardak kullanıcısı müşterilerimizin karton bardak ve ofis malzemelerini eksiksiz karşılamak için yoğun çaba sarf etmeyi amaç ediniyoruz.

 

Aycup® kaliteli hammaddeden üretilen kağıt bardakları siz değerli tüketicilere sunmayı kendisine esas edinmiştir.

 

     Kalite Belgelendirme

 Aycup® karton bardak ,Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının TR-34-K-041473 no ile verdiği izinle ve kalite yönetim standartlarıyla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

 

 Karton bardaklarda kullanılan ham madde uluslararası SGS - FDA kalite standartlarına uygun, PE kaplamalı çevre dostu ürünleri seçmekteyiz.

 

 Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle beraber Aycup® karton bardakları tüketicilerimizin kullanım alışkanlıklarına uygun,dünya standartlarında ve insan sağlığına paralel olan uygun ürünleri sunmaktadır.

 

 Satışını gerçekleştirdiğimiz karton bardak ve diğer yardımcı ürünlerin tamamının sağlık sertifikaları bulunmaktadır.

                             www.aycup.com.tr

 

Firma Referanslar

karton bardak
kağıt bardak
aycup
karton
bardak
karton bardak fiyatı.

Firma - [ Aycup ® ]

Aycup ® , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Aycup ® , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri dir. ilçesinde Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri arandığında Aycup ® , Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Aycup ® telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Aycup ® hakkında ki iletişim bilgilerine, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri hakkında ki bilgilere ve varsa Aycup ® fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Aycup ® konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Aycup ® için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Aycup ® için yol tarifi de alabilirsiniz. da Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri arayanlar için Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri nasıl giderim, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri nerede, Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Aycup ® firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Aycup ® mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Aycup ® iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Aycup ® sosyal medya hesapları varsa da bulunan Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri için Aycup ® sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Aycup ® sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Aycup ® sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri hakkında bilgi almak için Aycup ® telefon numarası üzerinden yada Aycup ® adresinden Ambalaj ve Yan Sanayi / Ambalaj Malzemeleri konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap