Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ayvacık Devlet Hastanesi | Hastane

Ayvacık Devlet Hastanesi firması, Çanakkale / Ayvacık ilçesinde ki Ümmühan Yeni Hastane Mevkii Sk No:1, 17860 adresindedir. Çanakkale 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902867121050
Ayvacık Devlet Hastanesi - Ayvacık Çanakkale - Hastane
Kategoriler
AYVACIK Devlet Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 9 ]

Firma Adı:
Ayvacık Devlet Hastanesi
Kategori:
Hastane
Telefon:
902867121050
Adres:
Ümmühan Yeni Hastane Mevkii Sk No:1, 17860 Ayvacık, Çanakkale
İlçe / İL:
Ayvacık, Çanakkale
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ayvacık Devlet Hastanesi

Ayvacık Devlet Hastanesi , Hastane olarak hizmet vermektedir. Çanakkale ilinde Ayvacık ilçesinde olan Ayvacık Devlet HastanesiHastane arandığında Ayvacık Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902867121050 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Ümmühan Yeni Hastane Mevkii Sk No:1, 17860 Ayvacık, Çanakkale ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Ayvacık Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ayvacık Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ayvacık Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ayvacık Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Ayvacık Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ayvacık Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)