SEKTÖRLER

Arıtma ve Temizlik / Temizlik EndrüstrisiGörüntülenme Sayısı 86

Bahar Temizlik

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Buca apartman temizliği konusunda tercih ettiği firmalardan birisi olan Bahar Temizlik siz değerli müşterilerine hijyenik bir hizmet sunmanın yanı sıra memnuniyetinizi kazanmak adına da fiyatlarını her zaman en iyi seviyeye getirmektedir. Temizlik konusunda uzman kadromuz ile hizmet verdiğimiz Buca halkına son sistem temizlik malzemeleri ve makinaları ile hızlı çözümler sunmaktayız.

Bahar temizlik olarak apartman temizliğinin yanı sıra, merdiven temizliği, koltuk yıkama ve benzeri alanlarda da çözüm odaklı temizlik hizmetleri vermekteyiz. Firmamız ekibi ve tüm çalışanları ile disiplinli bir alt yapıya sahip olup sizlere her türlü destek imkanını da sunmaktadır. Dilerseniz hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bizleri dilediğiniz vakit arayabilirsiniz.

Firma Hizmet Tecrübesi

Buca temizlik firması olan Bahar Temizlik olarak siz değerli müşterilerimize oldukça hijyenik ekipmanlarımız ve temizlik konusunda uzman kadromuz ile merdiven temizliği, koltuk yıkama, apartman temizliği ve benzeri alanlar da ki temizlik hizmetleri ile her zaman kaliteyi sunmaya devam etmekteyiz.

Firmamız bünyesinde çalışan arkadaşlarımız yıllardır temizlik sektöründe hizmet vermiş ve alanında oldukça titiz çalışan bir ekiptir. Vermiş olduğumuz hizmetlerden bu güne kadar bir adet bile şikayet almayan firmamız, değerli müşterileri için fiyat politikasını da müşterilerin istekleri doğrultusunda devamlı iyileştirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Bahar Temizlik her türlü vereceği temizlik hizmetinin arkasında duran bir firmadır. Şirketimizi arayarak hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap