SEKTÖRLER

Mobilya Dekorasyon / Mobilya DekorasyonGörüntülenme Sayısı 14

Bahçe Mobilyası Ankara

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

ESTETİK · KONFOR · ERGONOMİ

ONR Dizayn olarak konfora dair özel bir bakışımız var. Biz gerçek konforun tüm duyulara hitap eden tasarımlarla ortaya çıkabileceğine inanıyoruz. Duygulara hitap etmeyen konforu eksik buluyoruz. Bu yüzden hem bedenin konforu, hem de ruhun konforu çok önemli.

Firma Hizmet Tecrübesi

RAHATLIĞI ZARAFETLE SÜSLEMEK, LÜKSLE ZENGİNLEŞTİRMEK…

Böylece sadeliğin içinde saklı olan zarafeti tüm ürünlerimize yansıtmaya odaklandık. Başarımızın ardındaki sırrın da burada olduğunun farkına vardık.

Zihni karmaşadan kurtaran, boğucu ayrıntılar yerine göze hoş gelen ve dinlendiren bir estetik anlayışını mobilyalarımıza yansıttık.

Modern tarzları klasik zevklerle birleştiren zamansız tasarımları bu şekilde elde ettik.

Deneyimli ustaların ellerinden geçen ve son teknoloji ürünü cihazlarla üretilen mobilyalarımız en kaliteli alüminyum ve ahşap malzemelerden ortaya çıkarılmakta, özel boya ile boyanmaktadır.

Böylece hem zarif hem de dayanıklı olan mobilyalar, yağmur, rüzgar, güneş gibi dış ortam koşullarından etkilenmeden uzun yıllar size hizmet etmeye ve mekanlarınızı süslemeye devam edecekler.

Bahçe, balkon, veranda ve teras gibi ortamlarınıza zenginlik katacak, estetik kazandıracak ve bunu mükemmel bir konforla tamamlayacak dış mekan mobilyalarımızla yaşam alanlarınızdan gurur duyacaksınız.

Koltuk takımlarımızda sıkılmak nedir bilmeden oturup dinlenirken, günün stresinden uzaklaşacak ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap