Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Barış Klinik | Hastane

Barış Klinik firması, İzmir / Aliağa ilçesinde ki Yeni, Abdi İpekçi Cd. No:27, 35800 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902326161544
Barış Klinik - Aliağa İzmir - Hastane
Kategoriler
Barış Klinik

[ Görüntülenme Sayısı 26 ]

Firma Adı:
Barış Klinik
Kategori:
Hastane
Telefon:
902326161544
Web Site:
opdrbariscoban.com
Adres:
Yeni, Abdi İpekçi Cd. No:27, 35800 Aliağa, İzmir
İlçe / İL:
Aliağa, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Barış Klinik

Barış Klinik , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Aliağa ilçesinde olan Barış KlinikHastane arandığında Barış Klinik için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902326161544 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi opdrbariscoban.com, yol tarifi adres: Yeni, Abdi İpekçi Cd. No:27, 35800 Aliağa, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Barış Klinik hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Barış Klinik fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Barış Klinik konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Barış Klinik mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Barış Klinik iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Barış Klinik sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Barış Klinik sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Barış Klinik sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)