Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis | Acil Servis

Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis firması, Bartın / Merkez ilçesinde ki Tuna, Kanlı Irmak Cd., 74100 Bartın adresindedir. Bartın 'da Acil Servis arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 903782277620
Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis - Merkez Bartın - Acil Servis
Kategoriler
Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis

[ Görüntülenme Sayısı 50 ]

Firma Adı:
Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis
Kategori:
Acil Servis
Telefon:
903782277620
Adres:
Tuna, Kanlı Irmak Cd., 74100 Bartın Merkez, Bartın
İlçe / İL:
Merkez, Bartın
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis

Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis , Acil Servis olarak hizmet vermektedir. Bartın ilinde Merkez ilçesinde olan Bartın Devlet Hastanesi Acil ServisAcil Servis arandığında Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 903782277620 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Tuna, Kanlı Irmak Cd., 74100 Bartın Merkez, Bartın ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis hakkında ki iletişim bilgilerine, Acil Servis hakkında ki bilgilere ve varsa Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis sosyal medya hesapları varsa da bulunan Acil Servis için Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)