SEKTÖRLER

Ziraat Sektörü / Ziraat SektörüGörüntülenme Sayısı 1013

Batı Haşere İlaçlama Firması

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Haşere İlaçlama Firmalarına uygulama yapma yetkisi veren yeterlilik belgelerini belirttikten sonra bir diğer önemli husus Uygun Fiyat ve Müşteri Memnuniyetidir. %100 Müşteri Memnuniyeti için büyük bir çaba harcayan Batı Haşere Kontrol sağladığı bu memnuniyetinin yanında yaptığı Kaliteli uygulamaları En Uygun Fiyatlardan sunmanın da çabası içerisindedir. Kaliteli Uygulamaların Uygun Fiyatlar ile sunulmasının en başlıca nedeni ilaçlama sektöründeki korsan firmalarla mücadele etmektir.

Bu korsan firmalar öylesine bir hal almıştır ki Renksiz ve Kokusuz İlaçlama yaptıkları 100 m2’lik bir ev ilaçlaması için30-40 TL gibi komik rakamlar talep etmektedirler. Kalite ve Halk Sağlığını ikinci plana atan bu firmalar maalesef sıkça tercih edilmekte fakat uygulamanın sonuç vermemesi üzerine müşteri bu korsan firmaları aradığında ya telefonları açılmamakta ya da çeşitli bahanelerle oyalandırılmaktadırlar.

Batı Haşere Kontrol olarak böyle Müşteri mağduriyetlerin oluşmaması için bu korsan firmalarla rekabet amaçlı fiyatlarımızda %50 ye varan indirimler ile Kaliteli ilaçlama hizmeti verilmesi amaçlanmıştır. Burada özellikle dikkat edilen husus Fiyat düşerken buna rağmen Kalitenin belli olan Standartlarını korumasıdır.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap