SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / EğitimGörüntülenme Sayısı 36

Bc Akademi

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

BC Akademi, bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışı üniversitelere gitmek için kurs sağlayarak öğrenci yetiştirmektedir. Yetiştirdiği sınav türleri olarak YÖS ve SAT sınavları da yer almaktadır. YÖS sınavı Yabancı Uyruklu öğrenci olduğunda girmesi gereken sınav türüdür. Bu durumdan dolayı kurumumuz en ince detayına kadar YÖS kursu sağlayarak hizmet vermektedir. SAT Sınavı, üniversitelerin eğitim yetenek testi olarak bilinmektedir. Yurtdışı veya yurt içerisinde yer alan üst düzey üniversiteler de yapılmaktadır. Bu başarıyı sağlayarak BC Akademi geleceğinize katkı sağlamaktadır. Adayların eğitim sınavlarında temel eğitimler ve geçmiş sorulara göre hazırlanması ayarlanarak sınavına başarılı olması için eğitim sistemini dizayn etmiştir. Sitemiz üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve sizde hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz kapıdan geçebilirsiniz.

Firma - [ Bc Akademi ]

Bc Akademi , Bilişim Sektörü / Eğitim olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Bc Akademi , Bilişim Sektörü / Eğitim dir. ilçesinde Bilişim Sektörü / Eğitim arandığında Bc Akademi , Bilişim Sektörü / Eğitim olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Bilişim Sektörü / Eğitim için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Bc Akademi telefon numarası: 0(536) 205 5075 den de ulaşabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Eğitim için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Bc Akademi hakkında ki iletişim bilgilerine, Bilişim Sektörü / Eğitim hakkında ki bilgilere ve varsa Bc Akademi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bc Akademi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Bc Akademi için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Bc Akademi için yol tarifi de alabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Eğitim arayanlar için Bilişim Sektörü / Eğitim nasıl giderim, Bilişim Sektörü / Eğitim nerede, Bilişim Sektörü / Eğitim yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Bc Akademi firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Bc Akademi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Bc Akademi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bc Akademi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Bilişim Sektörü / Eğitim için Bc Akademi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Bc Akademi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Bc Akademi sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Bilişim Sektörü / Eğitim hakkında bilgi almak için Bc Akademi telefon numarası üzerinden yada Bc Akademi adresinden Bilişim Sektörü / Eğitim konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap