Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Beksav | Kafe

Beksav firması, İstanbul / Kadıköy ilçesinde ki Acıbadem, Nazifbey Sk. No:1/2, 34718 adresindedir. İstanbul 'da Kafe arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 905449653964
Beksav - Kadıköy İstanbul - Kafe
Kategoriler
BEKSAV

[ Görüntülenme Sayısı 0 ]

Firma Adı:
Beksav
Kategori:
Kafe
Telefon:
905449653964
Adres:
Acıbadem, Nazifbey Sk. No:1/2, 34718 Kadıköy, İstanbul
İlçe / İL:
Kadıköy, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Beksav

Beksav , Kafe olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Kadıköy ilçesinde olan BeksavKafe arandığında Beksav için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 905449653964 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Acıbadem, Nazifbey Sk. No:1/2, 34718 Kadıköy, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Beksav hakkında ki iletişim bilgilerine, Kafe hakkında ki bilgilere ve varsa Beksav fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Beksav konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Beksav mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Beksav iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Beksav sosyal medya hesapları varsa da bulunan Kafe için Beksav sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Beksav sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)