Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Bes Yapı - Merkez | Kurumsal Ofis

Bes Yapı - Merkez firması, İstanbul / Kartal ilçesinde ki Çarşı, Kıyı Sk. No:2, 34876 adresindedir. İstanbul 'da Kurumsal Ofis arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902165933500
Bes Yapı - Merkez - Kartal İstanbul - Kurumsal Ofis
Kategoriler
BES YAPI - Merkez

[ Görüntülenme Sayısı 1 ]

Firma Adı:
Bes Yapı - Merkez
Kategori:
Kurumsal Ofis
Telefon:
902165933500
Web Site:
gfs.com.tr
Adres:
Çarşı, Kıyı Sk. No:2, 34876 Kartal, İstanbul
İlçe / İL:
Kartal, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Bes Yapı - Merkez

Bes Yapı - Merkez , Kurumsal Ofis olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Kartal ilçesinde olan Bes Yapı - MerkezKurumsal Ofis arandığında Bes Yapı - Merkez için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902165933500 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi gfs.com.tr, yol tarifi adres: Çarşı, Kıyı Sk. No:2, 34876 Kartal, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Bes Yapı - Merkez hakkında ki iletişim bilgilerine, Kurumsal Ofis hakkında ki bilgilere ve varsa Bes Yapı - Merkez fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bes Yapı - Merkez konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Bes Yapı - Merkez mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Bes Yapı - Merkez iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bes Yapı - Merkez sosyal medya hesapları varsa da bulunan Kurumsal Ofis için Bes Yapı - Merkez sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Bes Yapı - Merkez sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)