SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / Web TasarımGörüntülenme Sayısı 891

Biiclick Digital Agency - Web Tasarım Ajansı

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

14 yıllık serüven,

BiiClick, PBS Bilgisayar resmi ünvanı ile 2003 yılında dünyanın en büyük finans ve ticaret şehirlerinden olan İstanbul ilinin en hızlı gelişen gözde ilçesi ümraniye’de kurulmuş bütünleşik hizmet sunan tasarım ve yazılım ajansıdır.

Sizin için üretiyoruz!

14 yıllık ticari hayatımızda “ web tasarım, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, e-ticaret web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, seo çalışması ile özel tasarım ve web tabanlı yazılım ” konusunda onlarca farklı sektörden yüzlerce farklı firmaya hizmet veriyoruz.

Hedefimiz, sizlerin kazanmasıdır.

Yapmış olduğumuz her işe büyük bir iş ve büyük bir proje gözüyle bakmak kısacası işimizi ciddiye almak en büyük özelliğimizdir. Yaptığınız işler verdiğiniz hizmetler nasıl ki sizin kalitenizi ve kurumsallığınızı gösteriyorsa bizlerde sizi referans göstermek için en iyiyi hedefliyoruz.

Sorumluluklarımızı Biliyoruz,

Satışları artırmak ve kurumsallaşma yolunda başlayan hayallerinizi izleyeceğimiz strateji doğrultusunda uygulamak için kendimize, tecrübemize ve yaptığımız işlere güveniyoruz. Tercih noktasında kalitesiz ve eksik hizmet yerine, kaliteli ve tam hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Kimler tercih etmeli,

Ürün, hizmet, fikir ve projelerine; butik ve özel çözümler ile sorunsuz hizmet almak isteyen, markasını ve işini geliştirmek isteyen esnaf, kobi, kurum ve  ticari kuruluşlar dijital pazarlama, web tasarım, dijital tasarım ve özel web tabanlı yazılımlar konusunda ihtiyacı olan çözümü bulabilir.

Kalite vazgeçilmezimizdir,

İlk günkü heyecanımızı yitirmeden, sizlerin ihtiyacı olan her konuda analiz, planlama, tasarım ve kodlama yaparak sanki bir fidan dikiyormuş heyecanı yaşayarak projenize sıfırdan, fakat tecrübelerimizi katarak başlıyoruz. 

Neden bizi seçmelisiniz?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi 14 yıllık ticari hayatımızda yüzlerce farklı müşterinin her projesinde tercih edilme başarımızdaki sır, sizleri iyi tanımak, tasarımı, kodlamayı, yazılımı, teknolojiyi alternatif çözümleri iyi bilmemizden kaynaklanıyor. Siz de kurumsallaşma yolunda pazardaki payınızı büyütmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Detaylı bilgi için www.biiclick.com

Firma Hizmet Tecrübesi

Web tasarım, günümüzde işletmelerin mevcut müşterilerinin kolay iletişime geçebilmesi, firma, ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alınabilmesinin yanında yeni müşterilere ulaşmak ve pazarda ki payını artırmak için çok etkili bir iletişim aracı olarak kullanılmaktadır.

BiiClick olarak; Kurumsal web sitesi tasarımı konusunda müşteri beklentilerine, kullanıcı deneyimlerine, günümüz teknolojisine, tasarım trendlerine, en son yazılım teknikleri olan HTML 5 ve CSS 3.0’a, PHP ve MySQL veri tabanına uygun, aynı zamanda SEO tekniklerine dikkat ederek web tasarımınızı kodlamaktadır. Aynı zamanda gerekli olan içeriklerin ve SEO çalışması ile ilgili tüm alanların yönetilebildiği bir içerik yönetim sistemi (CMS) sayesinde, kısacası sizlere yönetim paneli sunmaktadır. 

Bu yönetim paneli sayesinde istediğiniz ekleme ve çıkartmaları veya değişiklikleri hızlıca yaparak zamandan hız kazanacak maliyetten ise kurtulacaksınız, SEO uyumlu web sitesi sayesinde ise yaptığınız değişiklikler arama motorlarına otomatik olarak bildirilecektir.

BiiClick; kreatif ve özgün tasarım özelliği ile sizden aldığı breifler doğrultusunda, Web tasarımı yaparken, modüllerin planlanması, alternatifli demo ekran görüntüsü, yapılan web site tasarımının kodlamasından test ve yayına alma işlemlerine kadar olan tüm aşamalarda kurum faydasını gözetecek şekilde planlanmaktadır.

Siz internetten kazandığınız sürece bizde internetten kazanmaya devam edeceğiz

detaylı bilgi için https://www.biiclick.com/hizmetlerimiz

Firma Referanslar

www.cekmekoy.bel.tr
www.arsmakina.com.tr
www.medicaderma.com.tr

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap