SEKTÖRLER

Kimya Sanayi / Tekstil KimyasallarıGörüntülenme Sayısı 1357

Biteks

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Firmamız "elek bezi ya da ipek" olarak tanımlanan parça ve metraj baskı kalıp kumaşlarının, yine kalıp yapım işinde kullanılan kimyasalların, 20 yılı aşkın süre ile ticaretini yapmış olan Necmi BİÇER tarafından 2001’de kurulmuştur.

Firmamızın 2003’de yerli üretime geçme kararı alması ile Turgay ÜNSAL’ın ortaklığa katılımı Gerçekleştirilmiş ve aynı yıl içerisinde yerli ipek elek bezi üretimine başlanmıştır.

Portfoyümüzün tamamı 20 yılı aşkın satış ve teknik tecrübenin birleşimi ile tamamen müşterilerimizin memnuniyeti ve isteği doğrultusunda oluşturulmuş yerli üretimdir.

Müşterilerimiz ile birlikte ülkemiz adına bir değer oluşturma gayreti içerisindeyiz. Gerek kalite gerekse ürün çeşitliliği konusunda kat ettiğimiz mesafe her zaman müşterilerimizin takdirindedir.

Firma - [ Biteks ]

Biteks , Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Biteks , Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları dir. ilçesinde Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları arandığında Biteks , Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Biteks telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Biteks hakkında ki iletişim bilgilerine, Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları hakkında ki bilgilere ve varsa Biteks fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Biteks konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Biteks için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Biteks için yol tarifi de alabilirsiniz. da Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları arayanlar için Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları nasıl giderim, Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları nerede, Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Biteks firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Biteks mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Biteks iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Biteks sosyal medya hesapları varsa da bulunan Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları için Biteks sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Biteks sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Biteks sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları hakkında bilgi almak için Biteks telefon numarası üzerinden yada Biteks adresinden Kimya Sanayi / Tekstil Kimyasalları konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap