Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi | Üniversite Hastanesi

Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi firması, İzmir / Bornova ilçesinde ki Kazımdirik, Sanayi Cd. No:7, 35100 adresindedir. İzmir 'da Üniversite Hastanesi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902323738921
Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi - Bornova İzmir - Üniversite Hastanesi
Kategoriler
Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi
Telefon:
902323738921
Adres:
Kazımdirik, Sanayi Cd. No:7, 35100 Bornova, İzmir
İlçe / İL:
Bornova, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi

Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi , Üniversite Hastanesi olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Bornova ilçesinde olan Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji MerkeziÜniversite Hastanesi arandığında Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902323738921 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi tepecikeah.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Kazımdirik, Sanayi Cd. No:7, 35100 Bornova, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, Üniversite Hastanesi hakkında ki bilgilere ve varsa Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Üniversite Hastanesi için Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Bornova Tepecik Egt. Araş. Hastanesi Onkoloji Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)