Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi | Devlet Hastanesi

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi firması, İzmir / Bornova ilçesinde ki Evka 3 Mahallesi Ankara asfaltı üzeri, 4. sanayi girişi no 305\A, 35050 adresindedir. İzmir 'da Devlet Hastanesi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902323755858
Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi - Bornova İzmir - Devlet Hastanesi
Kategoriler
Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi
Kategori:
Devlet Hastanesi
Telefon:
902323755858
Adres:
Evka 3 Mahallesi Ankara asfaltı üzeri, 4. sanayi girişi no 305\A, 35050 Bornova, İzmir
İlçe / İL:
Bornova, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi , Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Bornova ilçesinde olan Bornova Türkan Özilhan Devlet HastanesiDevlet Hastanesi arandığında Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902323755858 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi bornovadh.saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Evka 3 Mahallesi Ankara asfaltı üzeri, 4. sanayi girişi no 305\A, 35050 Bornova, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Devlet Hastanesi hakkında ki bilgilere ve varsa Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Devlet Hastanesi için Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)