SEKTÖRLER

Otomotiv Yan Sanayi / Servis – TamirGörüntülenme Sayısı 1693

Bostancı Oto

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

  Merhaba,

Bostancı Oto 1995 yılında kurulmuş ve 2010 yılında kurumsal yapısını yenilemiş BMW, Land Rover ve Mini marka araçlar için tam servis ve bakım hizmetleri sunan bir otomotiv firmasıdır.

Bostancı Oto’nun tüm yönetim ekibi ve atölye çalışanları üç temel iş olan; mekanik, kaporta ve boya konusunda eğitimlidir. Tüm ekip bu yetkinliğe göre seçilmekte ve periyodik aralıklarla eğitimlere tabi tutulmaktadır.

Bu tercih müşterilerine her zaman konuya vakıf kişilerle muhattap olma faydasını yaşatır. Esnek organizasyon yapısı ile efektif çözümler getirirken zamandan maximum tasarruf sağlar.

Bu özellikleri ile Bostancı Oto ile çalışmak müşterilerine şunları kazandırır:

  Üretkenlik ve Kalite Artar:

Çünkü işler, küçük ve yetkili müfrezelerce hızla yapılır.

  Bütçe Marjları düşer:

Çünkü yönetici kadro dahil, herkes bilfiil işin içindedir.

Bu durumda aynı kalitede işler, daha dar kadrolarca, daha verimli ve daha hızlı şekilde sonuçlandırılır. Bu iki temel kazanım, tüketici nezdinde yüksek müşteri memnuniyeti ve maksimum fayda algısını yaratır.

Amacımız, çağdaş yönetim anlayışımız, yüksek teknik donanımımız ve deneyimli servis ekibimizle hizmet kalitemizi yükseltmeye devam etmektir.

Bostancı Oto, 3000m2 kapalı servis alanında, gerekli tüm son teknoloji arıza test ve tespit cihazları ile sadece bugünün değil gelecek altı yıl içinde üretilecek tüm BMW, MINI ve Land Rover marka araçların teknolojilerine hazırlıklıdır.

 

servis@bostancioto.com yedek-parca@bostancioto.com ikinci-el@bostancioto.com kiralama@bostancioto.com musterihizmetleri@bostancioto.com

Firma Hizmet Tecrübesi

Servis Kaporta & Boya Hızlı Servis Valet Servis Oto Kuaför Ekspertiz Sigorta Hizmetleri Araç Kiralama Kullanılmış Otomobil Mobil Servis

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap