Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi | Aile Hekimi

Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi firması, İzmir / Buca ilçesinde ki Kuruçeşme Mah., Dokuz Eylül Üniversitesi Kaynaklar Yerleşkesi, 35390 adresindedir. İzmir 'da Aile Hekimi arayanlar için en iyi adrestesiniz.
Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi - Buca İzmir - Aile Hekimi
Kategoriler
Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi

[ Görüntülenme Sayısı 25 ]

Firma Adı:
Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi
Kategori:
Aile Hekimi
Web Site:
saglik.gov.tr
Adres:
Kuruçeşme Mah., Dokuz Eylül Üniversitesi Kaynaklar Yerleşkesi, 35390 Buca, İzmir
İlçe / İL:
Buca, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi

Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi , Aile Hekimi olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Buca ilçesinde olan Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı MerkeziAile Hekimi arandığında Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da web sitesi saglik.gov.tr, yol tarifi adres: Kuruçeşme Mah., Dokuz Eylül Üniversitesi Kaynaklar Yerleşkesi, 35390 Buca, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, Aile Hekimi hakkında ki bilgilere ve varsa Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Aile Hekimi için Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Buca 36 Nolu Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)