SEKTÖRLER

Arıtma ve Temizlik / Temizlik EndrüstrisiGörüntülenme Sayısı 1372

Büşra Temizlik

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

İstanbul Bağcılar bölgesinde güvenilir bir temizlik şirketi arıyorsanız temizlik şirketi ofisimize telefonla ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Bağcılar civarında haftanın yedi günü ek iş olarak değil tek iş olarak tam gün temizlik yapan temizlikçi bayan elemanlardan oluşan genç ve dinamik kadromuzla tam gün ev ve ofis temizliği hizmeti sunmaktayız.

Bağcılar yakınlarında temizlik şirketi olarak en çok yaptığımız temizlik işleri sırası ile şunlardır…. ; detaylı ev temizliği , yüzeysel ev temizliği , periyodik ev temizliği , sıfır daire temizliği , yeni ev temizliği , inşaat sonrası ev temizliği , tadilat sonrası ev temizliği , boya badana sonrası ev temizliği , eşyalı ev temizliği , boş ev temizliği , dubleks daire temizliği , villa temizliği işleridir…

Bağcılar civarındaki temizlikçi bayan elamanların katılımlarıyla kurulmuş olan ‘ bağcılar temizlik şirketi ‘ bağcılar’da dün en ucuz fiyata ev temizliği yapıyordu , bağcılarda bu gün en uygun fiyata ev temizliği yapıyor ve inanıyoruz ki yakın gelecekte de bağcılardaki en ucuz fiyata ev temizliği yapan şirket olma unvanını sonuna kadar taşımaya devam edecektir.

Firma Hizmet Tecrübesi

Bağcılar bölgesinde en çok yaptığımız işler ev temizliği , konut temizliği , boş ev temizliği , eşyalı ev temizliği , inşaat sonrası ev temizliği , detaylı ev temizliği , köşe bucak ev temizliği , bahar temizliği.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap