Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş


SEKTÖRLER

Diğer / DiğerGörüntülenme Sayısı 631

Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Bilindiği üzere sigorta primleri siz firma sahipleri için önemli bir gider kalemi oluşturmaktadır. Buna paralel olarak, firmanızın risklerini belirlemek, doğru teminatların verilmesini sağlamak ve bu riskleri en iyi şekilde karşılayacak sigorta şirketlerini seçmek zaman alıcı, karmaşık, maliyeti yüksek bir iştir. Bu durumda bağımsız ve profesyonel bir Sigorta & Reasürans brokeri ile çalışmak size, hem zamandan kazandıracak hem de mali yükünüzü önemli ölçüde azaltmış olacaktır.  Çağatay Sigorta & Reasürans Brokerlik A.Ş'nin uzman kadrosunun yapacağı risk analizi doğrultusunda sizin için ön underwriting yaparak, doğru teminatları en uygun fiyatlarla Türkiye'deki birçok uzman şirketlerden alır. Mevcut poliçelerinizi kontrol eder, teminat ve fiyatlarını inceler. Ayrıca büyük kurumsal projelerinizi yurtdışı reasürans piyasalarında fiyatlandırma yetki ve tecrübesine sahiptir.  Size hiç bir ek mali yük getirmeyecek çalışmalarımız sayesinde, bundan böyle yıl içinde sigorta şirketleri ile ilgili tüm işlemleri sizin adınıza Çağatay Sigorta & Reasürans Brokerlik A.Ş yürütecek ve doğru teminatlarla sigorta prim yükünüzü hafifleteceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Taner ÇAĞATAY, M.A.

Firma Hizmet Tecrübesi

30. YILIMIZ

Firma - [ Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş ]

Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş , Diğer / Diğer olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş , Diğer / Diğer dir. ilçesinde Diğer / Diğer arandığında Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş , Diğer / Diğer olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Diğer / Diğer için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Diğer / Diğer için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş hakkında ki iletişim bilgilerine, Diğer / Diğer hakkında ki bilgilere ve varsa Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş için yol tarifi de alabilirsiniz. da Diğer / Diğer arayanlar için Diğer / Diğer nasıl giderim, Diğer / Diğer nerede, Diğer / Diğer yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş sosyal medya hesapları varsa da bulunan Diğer / Diğer için Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Diğer / Diğer hakkında bilgi almak için Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş telefon numarası üzerinden yada Çağatay Sigorta Reasürans & Brokerlik A.ş adresinden Diğer / Diğer konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap