SEKTÖRLER

Ormancılık ve Yan Ürünler / Ahşap Malzeme İmalatıGörüntülenme Sayısı 866

Çalışkan Ahşap Möble Dekorasyon İnş. Reklam Tur. San. Tic. Ltd. Şti

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Çalışkan Ahşap Mobilya Dekorasyon Hizmetleri olarak1991 yılında dahil olduğumuz  Ahşap ve Mobilya sektöründe, ilk günden bu yana yenilikçi  hizmet anlayışımız ile bilgi ve becerilerimizi sürekli arttırarak Ahşap ve Mobilya sektöründe değerli iş ortağı ve müşterilerimize kapsamlı çözüm ve kolaylıklar sağlamayı amaç edinmişliğin verdiği sorumlulukla 2011 yılından  itibaren kurumsal kimliğimizi yenileyerek Çalışkan Ahşap Möble Dekorasyon İnş. Reklam Turizm Tic.Ltd. Şti. olarak yolumuza devam ediyoruz.

     Kurmuş olduğumuz altyapı sayesinde kişi ve kurumlara  sunduğumuz özel hizmetin yanı sıra, özel projeli ahşap mobilya imalatı, mağaza dekorasyon tasarım hizmeti, mağaza giydirme ve mimari proje esaslı butik üretim ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

    Ahşap mobilya ve marangozluk, İç mimarlık tasarım dekorasyon uygulamaları ile  Ev, Ofis Dekorasyon ve Donanımı, Mağaza Dekorasyon ve Donanımı,  Banyo, Mutfak , Yemek Odası ve Yatak Odası Dekorasyon ve Mobilyaları,  TV Ünite Modelleri ve Sehpaları, Duvar Üniteleri, Gömme Dolap, Gömme dolap sistemleri, Özel Mobilya Üretimi,  mağaza ve Vitrin stantları, Ürün teşhir stantları, mağaza raf sistemleri, kurumsal mağaza  tasarımları, iş merkezleri ve  yönetim katları, idari ofisler ve ev mobilyaları ile kişiye özel oda ve ofis kapıları benzeri iç mekân mobilyalarının üretiminden montajına kadar kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz.             Üretimin her aşamasında uygun malzeme ve işçilik kriterleri göz önünde bulundurularak ürünleri projelendiriyoruz.

Firma Hizmet Tecrübesi

Kurmuş olduğumuz altyapı sayesinde kişi ve kurumlara sunduğumuz özel hizmetin yanı sıra, özel projeli ahşap mobilya imalatı, mağaza dekorasyon tasarım hizmeti, mağaza giydirme ve mimari proje esaslı butik üretim ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Firma Referanslar

http://www.caliskanahsap.com/referanslarimiz/

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap