Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Can Tesisat | Tesisatçı

Can Tesisat firması, İstanbul / Kadıköy ilçesinde ki Bostancı mahallesi, Isiklar apt, Şemsettin Günaltay Cd. No:3/8, 34744 adresindedir. İstanbul 'da Tesisatçı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 905323238962
Can Tesisat - Kadıköy İstanbul - Tesisatçı
Kategoriler
Can tesisat

[ Görüntülenme Sayısı 2 ]

Firma Adı:
Can Tesisat
Kategori:
Tesisatçı
Telefon:
905323238962
Adres:
Bostancı mahallesi, Isiklar apt, Şemsettin Günaltay Cd. No:3/8, 34744 Kadıköy, İstanbul
İlçe / İL:
Kadıköy, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Can Tesisat

Can Tesisat , Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Kadıköy ilçesinde olan Can TesisatTesisatçı arandığında Can Tesisat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 905323238962 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Bostancı mahallesi, Isiklar apt, Şemsettin Günaltay Cd. No:3/8, 34744 Kadıköy, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Can Tesisat hakkında ki iletişim bilgilerine, Tesisatçı hakkında ki bilgilere ve varsa Can Tesisat fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Can Tesisat konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Can Tesisat mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Can Tesisat iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Can Tesisat sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tesisatçı için Can Tesisat sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Can Tesisat sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)