SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / Güvenlik SistemleriGörüntülenme Sayısı 700

Çeliknet Güvenlik

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

 

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

 

Firmamız 2009 yılında ÇelikNET Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri adı altında kurulmuş olup kısaca “ÇelikNET” olarak ifade edilmektedir. Başlıca verdiğimiz hizmetler;

Kamera sistemleri satışı ve montajı, Hırsız alarm sistemleri satışı ve montajı, Yangın alarm sistemleri satışı ve montajıdır.

ÇelikNET kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile hareket etmekte olup, sahip olduğu yetkili satıcılık ve çözüm merkezi ünvanı ile müşterilerimize geniş ürün yelpazesi sunmakta ve desteğini vermektedir.

ÇelikNET sektörün değişen dinamikleri doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek teknolojinin faydalarını iş gücüne çevirmektedir.

ÇelikNET olarak kusursuza ulaşma çabası ve sizlere “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” yaşatmak için kaliteli hizmet anlayışını prensip edinerek sorunlarınıza çözüm olmaya devam edeceğiz.

Firma - [ Çeliknet Güvenlik ]

Çeliknet Güvenlik , Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Çeliknet Güvenlik , Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri dir. ilçesinde Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri arandığında Çeliknet Güvenlik , Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Çeliknet Güvenlik telefon numarası: 0(552) 414 0155 den de ulaşabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Çeliknet Güvenlik hakkında ki iletişim bilgilerine, Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri hakkında ki bilgilere ve varsa Çeliknet Güvenlik fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Çeliknet Güvenlik konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Çeliknet Güvenlik için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Çeliknet Güvenlik için yol tarifi de alabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri arayanlar için Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri nasıl giderim, Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri nerede, Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Çeliknet Güvenlik firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Çeliknet Güvenlik mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Çeliknet Güvenlik iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Çeliknet Güvenlik sosyal medya hesapları varsa da bulunan Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri için Çeliknet Güvenlik sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Çeliknet Güvenlik sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Çeliknet Güvenlik sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri hakkında bilgi almak için Çeliknet Güvenlik telefon numarası üzerinden yada Çeliknet Güvenlik adresinden Bilişim Sektörü / Güvenlik Sistemleri konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap