SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 1167

Cemre Konut

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

HAKKIMIZDA 

CEMRE KONUT 1991 yılında İbrahim ASLAN Tarafından Üsküdar’da kurulmuştur.  Tecrübe ve yenilik anlayışı çerçevesinde şekillenmiştir. Gelenekçi anlayışından taviz vermeyen İbrahim ASLAN, geçmişin göstermiş olduğu hassasiyete bağlı kalarak kalitesinden ve hizmet anlayışından taviz vermeyerek ilk günkü heyecan ile CEMRE KONUT’U 2008 yıllına kadar taşımış. Ve oğlu İlhan Aslan’a Devretmiştir.

CEMRE KONUT 1991 yılından itibaren İstanbul genelinde inşaat hizmetleri sunmaktadır.

CEMRE KONUT olarak, inşaat işleri konusunda sektöründe uzun süredir edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizin sonucunda inşaat sektöründe hizmet kalitesini yükselterek ekonomik, hızlı ve dürüst şekilde kaliteli hizmet vermeyi ve sonuç olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Şirket olarak yapmış olduğumuz yapıların haricinde; kat karşılığı arsa alımı,  hâsılat paylaşımı gibi farklı hizmet ve ekonomik çözümler de sunmaktayız.

Hedefimiz, inşaat sektöründeki tüm yenilikleri yaptığımız yapılar ve işler ile müşterilerimize sunmaktır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini artırmak, Teknolojik yenilikleri bünyemize katmak, Kalite Hizmet gereklerini yerine getirmek, Sürekli gelişme ve yeniliklere uyum sağlama, Verimli ve Pratik çalışmalar ile maliyetleri düşürmek.

Vizyonumuz;

Şirketimizin İstanbul bölgesinde etkinlik ve verimliliğini artırmak.

Hizmet Anlayışımız;

İş Güvenliğini Ön Planda Tutmak, Kaliteli ve Sorunsuz Hizmet Sunmak, En Verimli Çalışma Tekniklerini Uygulamak, Verilecek Hizmete En Hızlı Erişimi Sağlamak, Taahhütlerini Eksiksiz Olarak Yerine Getirmek, Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmak, Güvenilir Hizmet Anlayışını standart olarak sunmaktır.

Kalite Politikamız;

Kaliteli hizmeti uygun maliyetle müşterilerimize sunmak, Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak, Müşterilerimizin haklarını korumak ve yapılan işin her aşamasında bilgilendirmek, Fuarları ve yeni teknolojileri yakından takip ederek, yeni teknolojiyi Ulasal pazarın ihtiyaç ve gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak yapılarımıza ve işlerimize entegre etmek.

 

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap