SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 1273

Cemre Konut

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

HAKKIMIZDA 

CEMRE KONUT 1991 yılında İbrahim ASLAN Tarafından Üsküdar’da kurulmuştur.  Tecrübe ve yenilik anlayışı çerçevesinde şekillenmiştir. Gelenekçi anlayışından taviz vermeyen İbrahim ASLAN, geçmişin göstermiş olduğu hassasiyete bağlı kalarak kalitesinden ve hizmet anlayışından taviz vermeyerek ilk günkü heyecan ile CEMRE KONUT’U 2008 yıllına kadar taşımış. Ve oğlu İlhan Aslan’a Devretmiştir.

CEMRE KONUT 1991 yılından itibaren İstanbul genelinde inşaat hizmetleri sunmaktadır.

CEMRE KONUT olarak, inşaat işleri konusunda sektöründe uzun süredir edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizin sonucunda inşaat sektöründe hizmet kalitesini yükselterek ekonomik, hızlı ve dürüst şekilde kaliteli hizmet vermeyi ve sonuç olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Şirket olarak yapmış olduğumuz yapıların haricinde; kat karşılığı arsa alımı,  hâsılat paylaşımı gibi farklı hizmet ve ekonomik çözümler de sunmaktayız.

Hedefimiz, inşaat sektöründeki tüm yenilikleri yaptığımız yapılar ve işler ile müşterilerimize sunmaktır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini artırmak, Teknolojik yenilikleri bünyemize katmak, Kalite Hizmet gereklerini yerine getirmek, Sürekli gelişme ve yeniliklere uyum sağlama, Verimli ve Pratik çalışmalar ile maliyetleri düşürmek.

Vizyonumuz;

Şirketimizin İstanbul bölgesinde etkinlik ve verimliliğini artırmak.

Hizmet Anlayışımız;

İş Güvenliğini Ön Planda Tutmak, Kaliteli ve Sorunsuz Hizmet Sunmak, En Verimli Çalışma Tekniklerini Uygulamak, Verilecek Hizmete En Hızlı Erişimi Sağlamak, Taahhütlerini Eksiksiz Olarak Yerine Getirmek, Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmak, Güvenilir Hizmet Anlayışını standart olarak sunmaktır.

Kalite Politikamız;

Kaliteli hizmeti uygun maliyetle müşterilerimize sunmak, Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak, Müşterilerimizin haklarını korumak ve yapılan işin her aşamasında bilgilendirmek, Fuarları ve yeni teknolojileri yakından takip ederek, yeni teknolojiyi Ulasal pazarın ihtiyaç ve gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak yapılarımıza ve işlerimize entegre etmek.

 

Firma - [ Cemre Konut ]

Cemre Konut , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Cemre Konut , Yapı Sektörü / İnşaat dir. ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat arandığında Cemre Konut , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Cemre Konut telefon numarası: 0542 421 42 14 den de ulaşabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Cemre Konut hakkında ki iletişim bilgilerine, Yapı Sektörü / İnşaat hakkında ki bilgilere ve varsa Cemre Konut fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cemre Konut konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Cemre Konut için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Cemre Konut için yol tarifi de alabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat arayanlar için Yapı Sektörü / İnşaat nasıl giderim, Yapı Sektörü / İnşaat nerede, Yapı Sektörü / İnşaat yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Cemre Konut firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Cemre Konut mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cemre Konut iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cemre Konut sosyal medya hesapları varsa da bulunan Yapı Sektörü / İnşaat için Cemre Konut sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cemre Konut sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Cemre Konut sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Yapı Sektörü / İnşaat hakkında bilgi almak için Cemre Konut telefon numarası üzerinden yada Cemre Konut adresinden Yapı Sektörü / İnşaat konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap