SEKTÖRLER

Avukat / AvukatGörüntülenme Sayısı 297

Ceza Avukatı

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Ceza avukatı barodan gelen dosyalara pek özen göstermemekte, dosyalara sadece yapılması gereken asgari düzeyde işlemleri yapmaktadır. Bu durum ilgili savcılıklar ve mahkemelerce de eleştiri ve şikayet konusu yapılmaktadır. Uygulamada ceza avukatı duruşmayı kaçırmasının yanı sıra hapis cezası içeren mahkeme ilamlarına karşı temyiz, istinaf sürelerini kaçırdığına dahi rastlanmaktadır. Bu durumda elbette ki ceza avukatlarının büyük sorumlulukları doğmakta fakat kişinin telafisi imkansız zararlara uğratıldığı gerçeği ise yadsınamayacak kadar elzem bir konudur. Bu nedenle dosyada ceza avukatının görev alması muhakkak ki haklarının garanti altına alınacağı anlamına gelmemektedir. Kişi davasını her ihtimalde takip etmeli, bu yolla hem kendine hem de yargı merciine yardımcı olmalıdır. Dosyanızı uzman ceza avukatı ile takip etmeniz bu sürecin huzurlu bir şekilde yürütülmesini ve haklarınızın korunmasını sağlayacaktır.

Boşanma hukuku, iş hukuku, ceza hukuku gibi farklı alanlarda uzmanlaşarak, engin mesleki tecrübesi ve bilgi birikimi, dosyalarındaki binlerce başarısı, Türkiye’nin sayılı akademisyenleri ile yaptığı profesyonel işbirliği ile her türlü şikayet, kovuşturma, soruşturma ve ceza davalarında müvekkillerini gerek müşteki vekili ve gerekse şüpheli/sanık müdafi olarak temsil etmektedir. Ceza davalarında uzman ceza avukatları kadrosu ya da boşanma davalarında boşanma avukatı kadrosu ile müvekkillerine etkin, başarılı, sonuç odaklı ve etkili hizmet sunmaktadır.

Ceza avukatı ceza mahkemelerinde görülen davalarda kişilerin özgürlüklerini, haklarını en iyi şekilde savunur. Ceza avukatı soruşturma ve kovuşturma aşamalarında da gerçeğin ortaya çıkmasına en fazla katkı sağlayan kişilerden birisi konumunda yer alıyor. Ceza davaları sonucunda kişiler özgürlüklerini kaybetme riski ile karşı karşıya kaldığı için bu durum çok daha önemli bir hale geliyor. Bununlu birlikte ceza avukatının müvekkilini mahkemenin her aşamasında en iyi şekilde temsil edip haklarını savunması gerekiyor. Ayrıca ağır ceza avukatı suçlanan kişinin ifade verdiği andan itibaren olası bir temyiz, istinaf başvurularına kadar kişinin yanında olur. Bu nedenle ceza avukatının görev tanımı ve fazlasıyla geniş bir yelpazede değerlendirilir ve çalışma alanı oldukça geniş bir sahaya yayılır.

Firma Referanslar

ceza avukatı
ağır ceza avukatı

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap